Taniec na lodzie od września w TVP2

Niedawno pojawiła się w mediach informacja, że nowe show Dwójki ma wystartować dopiero na wiosnę, a nie jak wcześniej zapowiadano jesienią. Po wielu dyskusjach zarząd Telewizji Publicznej zdecydował jednak, że show w którym mają wziąć udział takie gwiazdy jak Rafał Mroczek czy Tomasz Kammel będziecie emitowany od września w piątkowe wieczory. Wspaniała wiadomość. Po prostu nie możemy się doczekać się tych bolesnych upadków!

Decyzję o przyspieszeniu emisji programu podjęto dzięki uporowi dyrektora TVP2 Wojciecha Pawlaka, któremu bardzo zależało na tym aby "Taniec na lodzie" pojawił się w jesiennej ramówce Dwójki. Uczestnicy nowego show mają bardzo ciężkie zadanie, ponieważ trudnej sztuki tańca będą musieli nauczyć się na łyżwach. "Fakt" napisał ostatnio o pierwszych treningach gwiazd na lodzie. Podobno Rafał Mroczek i Przemysła Saleta zaliczyli parę razy upadki , ale nie poddali się i dalej zawzięcie trenowali. O "Lodową gwiazdę"- nagrodę główną programu, walczyć będzie 11 par złożonych z gwiazd telewizji oraz profesjonalnych łyżwiarzy sportowych. Jeśli któryś z uczestników dozna poważnej kontuzji i będzie zmuszony zakończyć udział w programie, na jego miejsce "wskoczy" jeden z dwóch rezerwowych uczestników.

eastnews

Wiadomo już na pewno, że w programie zobaczymy takie gwiazdy jak: Rafał Mroczek (Lodowa gwiazda ładnie by wyglądała obok Kryształowej Kuli), Przemysław Saleta, Zygmunt Chajzer, Katarzyna Glinka, Tomasz Kammel, Ewa Sonnet, Przemysław Babiarz i Anna Popek . Z producentami show negocjują również: Marysia Sadowska, Olga Borys oraz Ewelina Serafin de la Cruz.

Gospodarzami programu będą: Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski. Oceniać występy par będzie jury, w którym zasiądzie dwóch ekspertów związanych z łyżwiarstwem oraz Doda i Włodzimierz Szaranowicz . O tym, kto odejdzie z programu zadecydują poprzez głosowanie smsowe telewidzowie. Program zobaczymy na antenie Dwójki w piątki o godzinie 20.00.

Jednym słowem zapowiada nam się jesień pełna rywalizacji. W piątki "Taniec na lodzie " na Dwójce, w soboty "Jak oni śpiewają " na Polsacie, w niedziele TVN i 6 edycja "Tańca z gwiazdami ". Czy biedni widzowie wytrzymają ten stres?

Bo my już się stresujemy. Na przykład upadkiem tej pani. Na brzuch. Auu!

fot. oficjalna strona artystki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.