Kasia z Kwiatu Jabłoni na starym zdjęciu. Nie zawsze miała taką fryzurę. "Piękny, naturalny look"

Kwiat Jabłoni to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Kasia i Jacek to rodzeństwo, a fani są zachwyceni nie tylko ich głosami. Jak kiedyś wyglądała córka Kuby Sienkiewicza?

Zespół Kwiat Jabłoni oficjalnie funkcjonuje od 2018 roku i tworzy go rodzeństwo. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie są dziećmi znanego muzyka, który podbijał w przeszłości polską scenę muzyczną. W wywiadach podkreślają, że ojciec nie ułatwiał im rozwijania kariery. "Tata nigdy nam nie pomógł w dotarciu do słuchaczy, rozgłośni radiowych czy telewizji" - mówiła kiedyś wokalistka w "Vivie!". Dziś ich hity podbijają listy przebojów, a rodzeństwo cieszy się ogromną popularnością i sympatią.

Zobacz wideo Oni poszli w ślady bliskich

Kwiat Jabłoni. Jak kiedyś wyglądała Kasia?

Kasia Sienkiewicz jest wokalistką, gra na instrumentach i bardzo często reżyseruje teledyski do utworów swojego zespołu. Tak naprawdę niewiele o niej wiadomo, stara się chronić prywatność. Nieco więcej o sobie i relacji z bratem opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego. Gdy ten nazwał ich "bananową młodzieżą", piosenkarka zaprzeczyła i przyznała, że... mieszka w wynajętym mieszkaniu, a za pokój płaci 900 zł. Bez wątpienia zarówno Kasia, jak i Jacek ujmują skromnością i naturalnością. Oboje charakteryzują się oryginalną urodą. Córka Kuby Sienkiewicza od jakiegoś czasu nosi krótkie włosy i grzywkę, ale nie zawsze tak było. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie z 2021 roku, na którym ma długie pasma, które są mocno kręcone. Piosenkarka przyznała wtedy, że "odstrzeliła się szałowo", ale nie ujawniła, z jakiej okazji. W komentarzach posypały się komplementy. "Piękny, naturalny look", "Ty jesteś aż za ładna, za fajna i za bardzo utalentowana", "Ten włos" - czytamy pod tym postem z 15 stycznia. Zdjęcia Kasi Sienkiewicz znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Gdzie pracuje Jacek z Kwiatu Jabłoni?

Zespół Kwiat Jabłoni to nie jedyne miejsce pracy Jacka Sienkiewicza. Wokalista oprócz tego wykłada na uczelni. Jest wykładowcą filozofii starożytnej, która jest jego wielką pasją. A jakie studia skończyła Kasia? Przeczytacie o tym tutaj: Jacek Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni pracuje na uczelni. Uczy muzyki? Oj zimno i to bardzo. Jak widać, rodzeństwo jeszcze nie raz nas może zaskoczyć!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.