Caroline Derpieński pokazała nowe zęby i się zaczęło. Obserwatorka nie szczędziła słów. "Nikt normalny..."

Caroline Derpieński niedawno pochwaliła się nowymi zębami. Nie wszystkim spodobała się metamorfoza celebrytki. Pojawił się negatywny komentarz.

Pomimo licznych kontrowersji, popularność Caroline Derpieński nie spada. Influencerka w pełni wykorzystuje swoją szansę na zaistnienie w polskim show-biznesie. Modelka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zebrała kilka milionów obserwujących. Jakiś czas temu Derpieński zaprezentowała nowy uśmiech. Wyznała, że wybrała się na zabieg "odświeżający" uzębienie do jednej z klinik na Florydzie. Opowiedziała także, jak wyglądała cała wizyta. Zdjęcie w sieci nie przypadło do gustu wszystkim obserwatorom. Nie zabrakło złośliwości.

Zobacz wideo Caroline Derpieński ostro o Joannie Krupie. "Mam popularność od razu"

Caroline Derpieński pochwaliła się metamorfozą. Nie obyło się bez złośliwości ze strony obserwatorki

Niedawno Caroline Derpieński zdecydowała się na tzw. bonding zębów. Opowiedziała, że zabieg polega na odbudowie ich powierzchni. Przyznała, że w jej odczuciu są "jak zwykle perfekcyjne". Wielu fanów doceniło jej metamorfozę komentując ujęcie w mediach społecznościowych białymi emotkami. Po jakimś czasie pojawił się również głos pełen hejtu. Jedna z internautek postanowiła dorzucić swoje trzy grosze, obrażając przy tym samą Derpieński. Nie pozostawiła na niej suchej nitki. "Twoja grupa docelowa to chyba do dwunastu lat, nikt normalny dorosły się tym nie ekscytuje" - napisała bez wahania. Fani influencerki od razu stanęli w jej obronie. "Jak ci się nie podoba, to zablokuj, nie zaglądaj tu i nie pluj jadem" - odpowiedział jeden z obserwatorów. Więcej zdjęć Caroline Derpieński znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Caroline Derpieński regularnie mierzy się z hejtem. Ostatnio wygarnął jej Qczaj

Caroline Derpieński wdała się w wiele konfliktów z innymi celebrytami. Jakiś czas temu otrzymała nieprzyjemne słowa ze strony Qczaja. Znany trener odpowiedział na komentarz pod postem Szymona Majewskiego. Jedna z internautek przyczepiła się do młodszego pokolenia, bazując na zachowaniu Caroline. Dyskusja ożywiła się, gdy Qczaj zabrał głos. "Błagam, nie oceniaj pokolenia na podstawie jednej kretynki, która próbuje na wszelkie sposoby zdobyć atencję, bo nauczyła się jednego słowa i chce, by było 'dolarsowo'" - napisał bez wahania w sieci. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Caroline Derpieński komentuje metamorfozę Paulli. Mówi o doczepach i miliarderze. Mocne [PLOTEK EXCLUSIVE]

Caroline DerpieńskiCaroline Derpieński Fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA