Qczaj nie wytrzymał. Wygarnął Caroline Derpienski. "Kretynka"

Qczaj raczej nie pała sympatią do Caroline Derpienski. Trener rzucił na Instagramie kilka gorzkich słów w stronę młodszej koleżanki z show-biznesu.

Wygląda na to, że Caroline Derpienski ma na pieńku z kolejną znaną osobą. Tym razem trener personalny Qczaj nie wytrzymał i podzielił się swoją opinią na temat celebrytki pod postem Szymona Majewskiego. "Co to pokolenie ma w głowie? Siano" - skomentowała odnoszący się do Derpienski post dziennikarza internautka. Do dyskusji wnet włączył się Qczaj. "Błagam, nie oceniaj pokolenia na podstawie jednej kretynki, która próbuje na wszelkie sposoby zdobyć atencję, bo nauczyła się jednego słowa i chce, by było 'dolarsowo'" - grzmiał trener.

Zobacz wideo Qczaj nienawidzi piłki nożnej. Chodzi o... zarobki

Qczaj wygarnął Caroline Derpienski. Chodzi o parodię Szymona Majewskiego 

Wpis Szymona Majewskiego odnosił się do rzekomego pozwu, który ma szykować na satyryka Derpienski. Przypominamy, że dziennikarz sparodiował celebrytkę w spreparowanym wywiadzie, w którym miłośniczkę luksusu zagrała aktorka. "Caroline Derpienski" wypowiedziała się w "rozmowie" z Majewskim m.in. na temat polskiego PKB. - PKB - piękne kobiety businesswoman. Taki joke (żart - przyp.red), Szymon. PKB, czyli produkt krajowy brutto, czyli ja. Ja jestem największym polskim produktem krajowym brutto, choć ja wolę netto - powiedziała aktorka, głosem mającym przypominać Derpienski. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. "Gościu, ty jesteś jakiś chory! Lecz się! Preparować mój głos i nieistniejące wywiady niby ze mną dla sławy. Oj, pozewik się szykuje. Masz natychmiast zaprzestać!" - napisała na InstaStories. "To fejk. Prowokacja. Nie było żadnej rozmowy! Radio Zet żałosne. Pośmiejecie się dla sławy! - grzmiała.

Qczaj na ściance telewizji Puls.Qczaj na ściance telewizji Puls. Fot. Qczaj walczy z depresją. Kapif.pl

Lista celebrytów skonfliktowanych z Caroline Derpienski nie ma końca

Za konfliktami Caroline Derpieński trudno jest nadążyć. Choć największych echem odbija się jej medialna wojna z Anetą Glam, to w ostatnich miesiącach zapowiedziała też wytoczenie procesu m.in. Katarzynie Nosowskiej, zagroziła sądem Sandrze Kubickiej, oceniła, że kariera Julii Wieniawy to już przeszłość, poddała w wątpliwość rozpoznawalność Joanny Krupy w Stanach Zjednoczonych, nazwała Malubę z "Projektu Lady" swoją kopią oraz określiła Piotra Rubika "gburem bez klasy".

Qczaj na rozdaniu nagród Romance TV.Qczaj na rozdaniu nagród Romance TV. Qczaj walczy z depresją. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA