Tiktokerka za ten strój została odesłana do domu. "Nauczyciele są wściekli, bo jestem atrakcyjna"

Ryanne-Renee Doty mieszka w USA i jest uczennicą szkoły pomaturalnej. W krótkim filmiku opublikowanym na TikToku pokazała za jaki strój odesłano ją z uczelni do domu. Użytkownicy platformy byli oburzeni, bo dziewczyna nawet nie wyeksponowała ciała.

W mediach ciągle pojawiają się dyskusje dotyczące zasad odpowiedniego ubioru w szkołach czy miejscach pracy. Zdania na ten temat są często skrajnie odmienne, szczególnie w przypadku stroju kobiet, które są częściej krytykowane za nieodpowiedni ubiór niż mężczyźni. Nastolatka z USA dorzuciła kolejną sytuację do tej nieustannie toczącej się dyskusji. Uczennica szkoły pomaturalnej została odesłana z uczelni do domu, bo miała nieodpowiednio ubrać się na zajęcia. Dziewczyna postanowiła do sprawy odnieść się na TikToku, gdzie dokładnie zaprezentowała "zakazany" strój i wyśmiała absurdalną decyzję nauczycieli. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wywija beztrosko na lodzie

Tiktokerka pokazała "niewłaściwy strój" za jaki została odesłana ze szkoły do domu. "Jestem cała zakryta"

22-letnia tiktokerka znana jako "Ryannexrenee" opublikowała na platformie krótki filmik, na którym pokazała, za jaki strój została odesłana ze szkoły do domu. Nauczyciele ze szkoły Ryanne-Renee Doty uznali, że w takim ubraniu wygląda zbyt wyzywająco i nie może dalej uczestniczyć w lekcjach. Na nagraniu Doty pokazała, w co ubrała się tego dnia. Dziewczyna miała na sobie przylegającą sukienkę z zabudowanym dekoltem, czarne rajstopy i Martensy. 

Ja po tym, jak odesłali mnie do domu za niewłaściwy strój - napisała. 

Film szybko zyskał popularność i zebrał ponad 50 tys. polubień. W opisie nagrania "Ryannexrenee" dodała, że decyzja nauczycieli jest dla niej całkowicie niezrozumiała, bo nie eksponowała ciała, a nogi miała zasłonięte ciemnymi rajstopami. Dziewczyna stwierdziła, że wynika to tylko wyłącznie z ich zazdrości, bo jest młodsza i bardziej atrakcyjna. 

Nauczyciele są po prostu wściekli, bo jestem bardziej atrakcyjna. W tym stroju absolutnie nie ma nic niewłaściwego. Jestem cała zakryta i na dodatek mam na sobie rajstopy - dodala w opisie filmu. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W sekcji komentarzy pod filmikiem opublikowanym przez "Ryannexrenee" ludzie nie kryli oburzenia. Opublikowano ponad 1400 wpisów i większość użytkowników TikToka przyznała rację autorce filmu. Warto zaznaczyć, że Ryanne-Renee Doty jest uczennicą szkoły pomaturalnej, gdzie uczęszczają osoby dorosłe. 

Co? O co tutaj chodzi? Przecież cała jesteś zakryta. Nie pokazałaś nawet ramion.
O co chodzi z tymi zasadami ubioru w szkole? Tak jakby to była twoja wina, że ktoś nie potrafi się właściwie zachować.
Póki nie będziesz paradować w namiocie, to oni zawsze będą mieć problem - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy strój "Ryannexrenee" był nieodpowiedni do szkoły?

To niejedyny ubiór użytkowniczki TikToka, który stał się przedmiotem internetowej dyskusji. Dziewczyna o imieniu Marie pożaliła się na platformie, że jej szefowi nie spodobało się to, w czym przyszła do pracy. Nie spodziewała się, że internauci niemal zgodnie staną po stronie jej pracodawcy.

 
 

Zobacz też: Andrzej Duda na pogrzebie Benedykta XVI. Media komentują jego gest. Tylko on się na to zdecydował

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.