Tiktokerka za ten strój została odesłana do domu. "Nauczyciele są wściekli, bo jestem atrakcyjna"

Ryanne-Renee Doty mieszka w USA i jest uczennicą szkoły pomaturalnej. W krótkim filmiku opublikowanym na TikToku pokazała za jaki strój odesłano ją z uczelni do domu. Użytkownicy platformy byli oburzeni, bo dziewczyna nawet nie wyeksponowała ciała.

W mediach ciągle pojawiają się dyskusje dotyczące zasad odpowiedniego ubioru w szkołach czy miejscach pracy. Zdania na ten temat są często skrajnie odmienne, szczególnie w przypadku stroju kobiet, które są częściej krytykowane za nieodpowiedni ubiór niż mężczyźni. Nastolatka z USA dorzuciła kolejną sytuację do tej nieustannie toczącej się dyskusji. Uczennica szkoły pomaturalnej została odesłana z uczelni do domu, bo miała nieodpowiednio ubrać się na zajęcia. Dziewczyna postanowiła do sprawy odnieść się na TikToku, gdzie dokładnie zaprezentowała "zakazany" strój i wyśmiała absurdalną decyzję nauczycieli. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wywija beztrosko na lodzie

'40 kontra 20'. Joanna chce odejść z programu"40 kontra 20". Tom okrutnie zakpił z uczuć "Dżoany"

Tiktokerka pokazała "niewłaściwy strój" za jaki została odesłana ze szkoły do domu. "Jestem cała zakryta"

22-letnia tiktokerka znana jako "Ryannexrenee" opublikowała na platformie krótki filmik, na którym pokazała, za jaki strój została odesłana ze szkoły do domu. Nauczyciele ze szkoły Ryanne-Renee Doty uznali, że w takim ubraniu wygląda zbyt wyzywająco i nie może dalej uczestniczyć w lekcjach. Na nagraniu Doty pokazała, w co ubrała się tego dnia. Dziewczyna miała na sobie przylegającą sukienkę z zabudowanym dekoltem, czarne rajstopy i Martensy. 

Ja po tym, jak odesłali mnie do domu za niewłaściwy strój - napisała. 

Film szybko zyskał popularność i zebrał ponad 50 tys. polubień. W opisie nagrania "Ryannexrenee" dodała, że decyzja nauczycieli jest dla niej całkowicie niezrozumiała, bo nie eksponowała ciała, a nogi miała zasłonięte ciemnymi rajstopami. Dziewczyna stwierdziła, że wynika to tylko wyłącznie z ich zazdrości, bo jest młodsza i bardziej atrakcyjna. 

Nauczyciele są po prostu wściekli, bo jestem bardziej atrakcyjna. W tym stroju absolutnie nie ma nic niewłaściwego. Jestem cała zakryta i na dodatek mam na sobie rajstopy - dodala w opisie filmu. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W sekcji komentarzy pod filmikiem opublikowanym przez "Ryannexrenee" ludzie nie kryli oburzenia. Opublikowano ponad 1400 wpisów i większość użytkowników TikToka przyznała rację autorce filmu. Warto zaznaczyć, że Ryanne-Renee Doty jest uczennicą szkoły pomaturalnej, gdzie uczęszczają osoby dorosłe. 

Co? O co tutaj chodzi? Przecież cała jesteś zakryta. Nie pokazałaś nawet ramion.
O co chodzi z tymi zasadami ubioru w szkole? Tak jakby to była twoja wina, że ktoś nie potrafi się właściwie zachować.
Póki nie będziesz paradować w namiocie, to oni zawsze będą mieć problem - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy strój "Ryannexrenee" był nieodpowiedni do szkoły?

To niejedyny ubiór użytkowniczki TikToka, który stał się przedmiotem internetowej dyskusji. Dziewczyna o imieniu Marie pożaliła się na platformie, że jej szefowi nie spodobało się to, w czym przyszła do pracy. Nie spodziewała się, że internauci niemal zgodnie staną po stronie jej pracodawcy.

 

'Hotel Paradise'. Grzegorz Głuszcz"Hotel Paradise". Grzegorz pokazał ukochaną. Widzowie show doskonale ją znają

 

Zobacz też: Andrzej Duda na pogrzebie Benedykta XVI. Media komentują jego gest. Tylko on się na to zdecydował

 
Więcej o: