36-letnia Brazylijka chce mieć największe pośladki na świecie. "Na ulicy wytykają mnie palcami"

Vanessa Ataides każdego dnia wstaje o czwartej nad ranem, aby w pocie czoła na siłowni zrealizować marzenie. Chce ćwiczeniami powiększyć pośladki do obwodu 130 cm. Kobieta jest wyśmiewana na ulicy, ale to tylko wzmocniło jej determinację.

Vanessa Ataides jest miłośniczką siłowni i ma jedno marzenie, które pragnie zrealizować za pomocą ćwiczeń. Chce zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. Kobieta spotyka się z brakiem zrozumienia i hejtem, ale jak sama twierdzi, przeszła długą drogę, aby przestać przejmować się opiniami ludzi. Dziś skupia się przede wszystkim na realizacji nietypowego celu.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Vanessa Ataides chce zostać posiadaczką największej pupy na świecie

Każdy z nas ma jakieś marzenie, ale niektóre bywają naprawdę zaskakujące. Vanessa Ataides chce zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. Jeszcze kilka lat temu w tej materii konkurowałaby z Kim Kardashian, która jest właścicielką najsławniejszej pupy w show-biznesie, ale jak się okazuje, siostry Kardashian ogłosiły już koniec ery BBL (Brazilian Butt Lift). Teraz na Instagramie promują szczupłą sylwetkę, a dużych rozmiarów pupy rzekomo rozpuściły w gabinecie medycyny estetycznej. 36-letnia Brazylijka, Vanessa Ataides, jest najwyraźniej trochę do tyłu z aktualnymi trendami i nadal pragnie nieustannie powiększać pośladki. Kobieta przyznaje, że jest z tego powodu wyśmiewana.

Ludzie myślą, że jestem dziwna. Na ulicy wytykają mnie palcami i śmieją się ze mnie. W mediach społecznościowych dostaję naprawdę paskudne komentarze. Nie jest łatwo, ale wiem, że nie zadowolę wszystkich. Pracuje nad swoją pupą dla siebie, a nie innych ludzi - wyznała w rozmowie z magazynem "Closer".

Ataides przyznała, że na początku bardzo przejmowała się negatywnymi opiniami i chciała zaprzestać publikacji zdjęć, bo bała się oceny. Teraz zupełnie zmieniła podejście. 

Dokładnie to wszystko przemyślałam. To jest to, czego tak naprawdę pragnę i nie powinno mnie obchodzić, co myślą o tym inni - wyznała w jednym z wywiadów.
 

Więcej zdjęć Vanessy Ataides znajdziesz w galerii na górze strony.

Vanessa Ataides w realizacji swojego celu postawiła sobie jedno ograniczenie - nie pójdzie pod nóż. Dąży do tego, aby obwód jej pośladków wynosił 130 cm. Wstaje codziennie o czwartej nad ranem i ćwiczy na siłowni. Po fali negatywnych opinii stwierdziła, że skupi się jedynie na sobie i dążeniu do upragnionego celu.

Robię to dla siebie i mojego samopoczucia, więc nie ma znaczenia, że ludziom się to nie podoba. Kocham się taką, jaka jestem i tylko to jest dla mnie ważne - wyznała.
 
 

Zobacz też: Agata Duda na zdjęciach z młodości. Kinga to kopia mamy. "Prawie jak dwie krople wody"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.