Dagmara Kaźmierska chwali się luksusowym autem. Cena? Robi wrażenie

Dagmara Kaźmierska została przyłapana przez fotoreportów, kiedy wysiadła z luksusowego samochodu. Już wcześniej chwaliła się nim w mediach społecznościowych. Znamy cenę.

Dagmara Kaźmierska pojawiła się w "Królowych życia" i natychmiast zyskała ogromną popularność. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że kocha luksus i wszystko, co drogie. W jej mieszkaniu panuje przepych i bogactwo, a Versace w toalecie to dopiero początek. Ostatnio wyszło na jaw, jakim samochodem jeździ. Tani nie był, ale raczej nikogo nie powinno to zaskoczyć.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Doda, Emil Haidar, NergalDoda ma za sobą dziesiątki afer. Wybraliśmy te najlepsze

Dagmara Kaźmierska przyłapana w luksusowym mercedesie

Nowa książka Dagmary Kaźmierskiej, w której opowie między innymi o życiu w więzieniu i długiej rozłące z synem trafi do księgarni już w listopadzie. Z tej okazji celebrytka pojawiła się na Targach Książki w Krakowie, gdzie reporterzy mieli możliwość podglądać, jakim samochodem porusza się królowa życia. Według Telemagazynu na miejsce przyjechała luksusowym autem ze swoim imieniem na tablicy rejestracyjnej. Na zdjęciach uchwycono ją wysiadającą z czarnego Mercedesa Maybacha S500, którego cena wynosi blisko milion złotych. 

Jeśli się przyjrzeć starym postom na Instagramie celebrytki, to faktycznie już kiedyś pochwaliła się samochodem. W 2020 roku zachwycała się nowymi felgami, po które pojechała aż do Oświęcimia.

 

Dagmara Kaźmierska w przeszłości została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności. Sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009. 

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 20 lat. Uwagę zwracają paznokcie. "Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"

Dagmara KaźmierskaKaźmierska miała dość sławy. Znów jej pragnie. Wiadomo, czym się zajmie

Więcej o: