Mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej jest takie jak ona. Przepych i bogactwo w każdym pomieszczeniu. Versace nawet w toalecie

Dagmara Kaźmierska zasłynęła z zamiłowania do luksusowych ubrań, dodatków i wakacji. Idealnym odzwierciedleniem charakteru i temperamentu celebrytki jest również wnętrze jej mieszkania. Przypomnijmy zatem, jak je urządziła.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych bohaterek "Królowych życia". Od początku realizacji programu celebrytka mieszkała w Kłodzku. Tam przed laty sama urządziła i zaprojektowała dwupoziomowe mieszkanie. Już na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że wszystkiego jest w nim za dużo. Kaźmierska zdecydowanie jest wierną fanką przepychu - w każdej możliwej postaci.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Na bogato

Cechą charakterystyczną dwupiętrowego mieszkania Dagmary Kaźmierskiej jest wszechobecny przepych. Złoto dominuje niemalże w każdym pomieszczeniu. W wydanej kilka miesięcy temu autobiografii celebrytka wyjaśniła, dlaczego właśnie w ten sposób urządziła wymarzone cztery kąty.

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam.

Kaźmierska zdecydowanie lubi mieszać różne style. Ciemne dębowe meble stoją obok komód i szafek pomalowanych na biało, na których znajduje się pełno bibelotów i różnej maści ozdób. Różowa lodówka w salonie, a obok niej sprzęt do ćwiczeń? Czemu nie. W mieszkaniu "Królowej życia" wszystkie chwyty są dozwolone.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska YouTube/@TTV

Oczywiście dominującym kolorem niemalże we wszystkich pomieszczeniach jest złoto. Pojawia się ono m.in. w salonie na drewnianych elementach foteli, jak również w dodatkach - świecznikach czy ornamentach lustra.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Znacznie jaśniej jest w kuchni, w której znajdują się białe meble. Tu również pojawiają się złote akcenty np. w postaci kranu (który kiedyś był srebrny), ale jest ich mniej niż w pozostałych pomieszczeniach.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Na ścianach w zależności od pomieszczenia możemy zobaczyć wytłaczane tapety lub kamień. Oprócz tego znajdują się na nich rodzinne zdjęcia, lustra oraz różne obrazy. W tej kwestii również nie ma miejsca na nudę i minimalizm.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Kaźmierska, jak przystało na prawdziwą fankę luksusowych marek, nawet w toalecie musi otaczać się bogactwem. Celebrytka zafundowała sobie deskę klozetową z logo Versace, a klamki w jej mieszkaniu są ozdobione cyrkoniami.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Nieco inny styl panuje na balkonie, gdzie Kaźmierska postawiła na jaśniejsze kolory i bardziej stylowe dodatki. W wolnym czasie celebrytka może popijać herbatę przy wiklinowym stole i relaksować się na dużej, szarej kanapie.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/@queen_of_life_77

Więcej zdjęć ukazujących wnętrza mieszkania Dagmary Kaźmierskiej znajdziecie w galerii u góry strony.

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Zanim Dagmara Kaźmierska stała się popularna, odsiedziała wyrok 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, nakłanianie do prostytucji i prowadzenie agencji towarzyskiej w latach 2005-2009.

Więcej o:
Copyright © Agora SA