Modelka fitness Shirls Larson wyrzucona z siłowni. "Niesmaczne"

Shirls Larson zasłynęła jako modelka fitness. Dziewczyna ma zgrabne, umięśnione ciało i chętne publikuje odważne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jak widać po ostatniej sytuacji, nie wszystkim się to spodobało. Niedawno została wyrzucona z siłowni.

Shirls Larson jest influencerką i modelką fitness aktywną w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 50 tysięcy użytkowników. Fani chętnie obserwują jej poczynania sportowe i publikowane przez nią zdjęcia. Larson nie wstydzi się swojego ciała i bardzo często pokazuje dużo więcej, niż niektórzy by sobie tego życzyli. Ostatnio spotkała ją przykra sytuacja, dziewczyna została wyrzucona z siłowni, w której trenowała od sześciu lat. Powód mocno dziwi.

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Shirls Larson odsłania na zdjęciach naprawdę sporo. Poniosła za to karę

Shirls Larson systematycznie publikuje na Instagramie nowe fotki. Na zdjęciach widać jej perfekcyjną sylwetkę, często odzianą wyłącznie w kuse ubrania czy bikini. Ostatnio opowiedziała w mediach społecznościowych, że w związku z postami jakie publikuje w sieci, miało miejsce niemiłe zdarzenie. Siłownia z którą współpracowała od sześciu lat postanowiła zerwać z nią umowę. Modelka zdradziła, że powodem były zbyt odważne zdjęcia, robione przy okazji treningów i zamieszczane w mediach społecznościowych. 

Wyrzucono mnie z mojej małej siłowni w rodzinnym mieście, której jestem członkiem od sześciu lat, za publikowanie niesmacznych zdjęć na Instagramie - przekazała na Twitterze.
 

Fani natychmiast zareagowali na wyznania dziewczyny o wyrzuceniu jej z klubu fitness

Obserwatorzy, dla których Shirls Larson jest idolką i wzorem do naśladowania szybko zareagowali na wiadomość o wyrzuceniu dziewczyny z siłowni z tak błahego powodu. Według fanów, siłownia powinna dziękować Larson za darmową promocję w internecie, a nie kończyć z nią współpracę. Fani nie kryli oburzenia i dosadnie skomentowali sytuację.

Dlaczego nie chcą darmowej reklamy?
Jestem taki zły. Małe konserwatywne miasteczko udowadniające, jak bardzo może być toksyczne.
Jesteś dyskryminowana za to, że jesteś zbyt gorąca - pisali użytkownicy Twittera.

Niestety, głosy fanów za wiele nie wskórały, a dziewczyna musiała poszukać nowej siłowni. Patrząc na jej spektakularną figurę, wiedzieliśmy, że długo nie pozostanie bez regularnych ćwiczeń.

Więcej zdjęć Shirls Larson znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.