Monika Richardson w bikini motywuje do ćwiczeń. "Precz z brzuszkiem"

Monika Richardson opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. W opisie do niego zwróciła się bezpośrednio do fanek i zaproponowała im ciekawe wyzwanie.

Monika Richardson należy do grona osób aktywnie działających w sieci. Na instagramowym profilu chętnie publikuje różne informacje na swój temat i stara się być w stałym kontakcie z obserwującymi ją osobami. Kilka dni temu wrzuciła post, w którym postanowiła zachęcić fanki do zwiększenia aktywności fizycznej. Jak internautki zareagowały na jej propozycję? 

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Monika Richardson apeluje do fanek: Do roboty! 

W opublikowanym wpisie Monika Richardson ogłosiła, że zamierza wprowadzić w życie zdrowe nawyki. Prezenterka chce zadbać o sylwetkę i rozpocząć regularne treningi. Sportowe wyzwanie zaproponowała również swoim obserwatorom. 

Drogie moje pięćdziesiątki! Sobota jest, szkoła się zaczęła, a my? Do roboty! Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem! Walczymy! Taki czelendż mam dla was i dla siebie: jeden dzień w tygodniu bez ćwiczeń. Tylko jeden. Na przykład jutro sobie odpoczniemy. A dziś: basen, joga, aerobik, bieganie, nordic walking, rower, wybierajcie. Jedna godzina dla ciała. Co wy na to?
 

Na odpowiedź obserwatorek nie musiała długo czekać. Propozycja Richardson spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony internautek.

Wchodzę w to w ciemno.
Super! Jak nie dla sylwetki to dla zdrowia koniecznie.
To bardzo dobry plan. Jestem na tak!

Oprócz tego w sekcji komentarzy pojawiły się także komplementy dotyczące wyglądu prezenterki. 

Naturalne piękno w czystej postaci. Od lat niezmiennie jestem pod wielkim wrażeniem pani urody i osobowości. Jest pani dla mnie wzorem dziennikarstwa i kwintesencją kobiecości w jednym.
Fantastyczne wyglądasz - czytamy na Instagramie.

Trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości w regularnych treningach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.