Piotr Muller wziął ślub. Nowy etap uczcił zdjęciem... snopów siana. Razem z nim świętował Mateusz Morawiecki

1 października rzecznik rządu Piotr Muller wziął ślub, jednak informacja o uroczystości pojawiła się w mediach dopiero dwa dni później. Wiadomo, że na uroczystości był obecny sam premier Mateusz Morawiecki.

Piotr Muller od 2019 roku jest rzecznikiem rządu i sekretarzem stanu, dlatego jego wizerunek tak często widzimy podczas konferencji, gdy informuje o stanowisku partii w jakiejś sprawie. Teraz okazało się, że 33-latek wziął ślub z ukochaną Marią. Na Twittera trafiło zdjęcie z kościoła. 

Zobacz wideo Andziaks o botoksie, ślubie i prezentach. "Trzy stylizacje to za dużo"

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Piotr Muller już po ślubie. Pochwalił się w sieci zdjęciem 

W poniedziałek na koncie Piotra Mullera pojawiło się zdjęcie snopów siana, przypominających parę młodą. W komentarzach pojawiły się liczne gratulacje. 

Sam zainteresowany w rozmowie z "Super Expressem" nie krył się ze swoim szczęściem. Choć nie epatował zmianą stanu cywilnego jak kolega i wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk, który m.in. chwalił się w sieci wartym 1,5 miliona prezentem ślubnym od brata, przyznał, że zmiany w życiu bardzo go cieszą. 

To dla mnie przeogromna radość. Dziękuję za wszystkie miłe życzenia, które otrzymaliśmy z Marysią - powiedział "Super Expressowi" Piotr Muller.

Gazeta poinformowała dodatkowo, że na ślubie zjawił się szef polskiego rządu - premier Mateusz Morawiecki.

Na Twitterze pojawiło się także zdjęcie pary młodej. Muller miał na sobie granatowy garnitur i czarny krawat. W klapę marynarki miał wpięte kwiaty pasujące do tych, które ukochana trzymała w rękach. Maria z kolei wybrała rozkloszowaną suknię z marszczeniem od pasa w dół. Związane włosy przyozdobiła efektowną błyszczącą opaską, a za nią ciągnął się długi tren. 

Tomasz Lis, Bogdan RymanowskiLosy byłych prezenterów "Faktów" potoczyły się bardzo różnie

Zobacz też: Mateusz Morawiecki niemiły dla Danuty Holeckiej. Takiej riposty się nie spodziewała

Więcej o: