Katarzyna Cichopek nadaje z łazienki owinięta w ręcznik. Zrezygnowała też z makijażu

Kto by się spodziewał, że Katarzyna Cichopek pokaże się nam z tak odważnej strony. Prezenterka wrzuciła na InstaStories krótkie nagranie, na którym pokazała się w ręczniku oraz bez makijażu. Trzeba przyznać, że w naturalnej wydaniu prezentuje się rewelacyjnie.

Katarzyna Cichopek prężnie działa w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazuje, że mimo licznych projektów zawodowych, wyczuwa potencjał reklamowy Instagrama i potrafi na nim zarabiać. Bardzo sprawnie reklamuje w social mediach różnego rodzaju produkty, głównie ubrania, kosmetyki, meble, akcesoria modowe. Tym razem także postanowiła sprawdzić się w roli influencerki i wrzuciła kilka nagrań na InstaStories, gdzie pozowała owinięta ręcznikiem. Bez makijażu wyglądała kapitalnie.Takiej Katarzyny Cichopek dawno nie widzieliśmy.

Polecamy: Katarzyna Cichopek olśniewa w wersji glamour. To sukienka za niecałe 70 zł

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Katarzyna Cichopek pokazała się w ręczniku. Tak wygląda po wieczornej pielęgnacji w łazience

Katarzyna Cichopek jest aktualnie jedną z najbardziej rozchwytywanych prezenterek w Polsce. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie może narzekać na brak projektów zawodowych. Prowadzi różne wydarzenia w TVP oraz prężnie działa w mediach społecznościowych, wstawiając do sieci linki afiliacyjne, na których zarabia spore pieniądze. Prezenterka często reklamuje marki modowe, zabawki dla dzieci, meble ogrodowe i kosmetyki. Tym razem jednak nie produkt zwrócił uwagę wszystkich, a stylizacja Katarzyny Cichopek. Reklamowała samoopalacz w niebieskim ręczniku i bez grama makijażu na twarzy.

Katarzyna Cichopek, Joanna KurskaCichopek o powrocie żony Jacka Kurskiego do TVP. Jej komentarz mówi wiele

Tak wyglądała na nagraniu:

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram / Katarzyna Cichopek screen

Aktorka była przyodziana w turkusowy ręcznik i była prawdopodobnie po wieczornym oczyszczaniu twarzy. Uwagę zwraca jej nieskazitelna cera. Widać, że bardzo dba o twarz i prawdopodobnie korzysta z wieloetapowej pielęgnacji.

Więcej o: