Julia Wieniawa wywija na TikToku. Co za opalenizna. Jak ją uzyskać? Prosta rada. "Spędzić miesiąc na słońcu"

Julia Wieniawa ostatnio sporo podróżuje. Niektórzy fani jednak byli ciekawi, dlaczego jej odcień skóry aż tak bardzo się zmienił. Aktorka dała im radę, jak uzyskać taką opaleniznę, jednak zapewne niewiele osób będzie mogło ją wprowadzić w życie.

Więcej o wakacjach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa od kilku dni przebywa na hiszpańskiej Formentarze, gdzie realizuje projekt w ramach współpracy z marką odzieżową. Obok niej przewija się sporo innych gwiazd i celebrytek, które pojawiają się na wspólnych zdjęciach. Ostatnio dodała zabawne ujęcia z Igą Krefft, a teraz tiktoka z Marią Jeleniewską. Opalenizna Wieniawy bardzo się wyróżnia, co zresztą zwróciło uwagę internautów. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

Julia Wieniawa tańczy na TikTiku. Fani: Jak się tak opalić? 

Julia Wieniawa nagrała filmik z Marią Jeleniewską, w którym podrygują w rytm piosenki "My Money Don't Jiggle, Jiggle, It Folds". Po kilkunastu sekundach jednak dzieje się coś nieprzewidzianego, bo telefon zaczyna spadać, a rozbawione celebrytki podbiegają i próbują nie dopuścić do upadku na ziemię. Cała sytuacja nie wzbudziła jednak ogromnego zainteresowania. Zdecydowanie więcej uwagi internautów skupiło się na opaleniźnie Wieniawy. Wypytywali, jak osiągnąć taki efekt. 

Ktoś mi powie, czemu Wieniawa jest taka ciemna?
O, właśnie taką opaleniznę chcę.
Jak się tak opalić? - padły pytania pod filmikiem.

Aktorka poleciła im smarowanie kremem z filtrem, co jest oczywiście do zrobienia. Zdecydowanie gorzej może być z realizacją drugiej porady, bo raczej mało kto ma na to czas. 

Smarować się pięćdziesiątką i spędzić miesiąc na słońcu, haha. Poza tym ja mam ciemną karnację i mi wystarczy miesiąc na słońcu w sumie - odpowiedziała Wieniawa.

Warto wspomnieć, że gwiazda faktycznie ostatnio sporo wypoczywała na gorących wakacjach za granicą.  W marcu był wypad na Bali, później Malediwy, a teraz Hiszpania.

Zobacz też: Maria Jeleniewska przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała sama. Tak wygląda mieszkanie tiktokerki. Elegancko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.