W sieci krąży okropna plotka o Agnieszce Kotońskiej z "Gogglebox". Oburzona szybko ją zdementowała

Wieści na temat Agnieszki Kotońskej z "Gogglebox" ostatnio mogły zszokować niektórych fanów. Okazało się bowiem, że ktoś podaje w sieci fake newsy na temat jej śmierci. Żyje i ma się dobrze, o czym sama poinformowała zresztą na Instagramie.

Więcej sensacyjnych doniesień dotyczących gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatnio Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" nie ma łatwo. Najpierw w sieci grzmiało o kryzysie w jej małżeństwie, a nawet pogłoskach o rozwodzie. Teraz było jeszcze gorzej, bo ktoś zamieścił na Facebooku nagranie z wypadku i zasygnalizował, że w rozbitym pojeździe miała znajdować się uczestniczka programu.

Zobacz wideo Czy Sylwia Bomba czuje się celebrytką? "Mam poczucie, że to negatywne określenie"

Ślub, Grace Kelly, książę MonakoŚlub Grace Kelly był wydarzeniem stulecia. Te pięć ceremonii śledził cały świat

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" rozprawia się z przykrą plotką 

Uczestniczka "Gogglebox", Agnieszka Kotońska, cała i zdrowa, zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jedno z nich dotyczyło rzekomego wypadku, w którym miała brać udział i zginąć na miejscu. Jako że odniosła się do tej i wielu innych nurtujących obserwatorów kwestii, nie ma wątpliwości, że wszystko z nią w porządku.

Czemu Facebook podaje informacje, że pani nie żyje? - padło pytanie.

Kotońska nie wyjaśniła, dlaczego ktoś mógł wpaść na pomysł, że brała udział w wypadku. Wiadomo jednak, że w sieci można napisać wszystko - często bez żadnych konsekwencji - i zapewne tak było i tym razem. Uczestniczka programu jasno dała do zrozumienia, że wieść o tragedii jest fake newsem. 

To kłamstwo - odpisała z wykrzyknikami.

InstaStories Agnieszki KotońskiejInstaStories Agnieszki Kotońskiej InstaStories Agnieszki Kotońskiej Instagram

Cieszymy się, że z nią wszystko w porządku, a internaucie, który wpadł na nieśmieszny żart w kwestii wypadku, życzymy lepszych pomysłów.

Zobacz też: Agnieszka Kotońska zdradziła, czy żałuje udziału w programie "Gogglebox". "Sama nie dałabym rady"

Więcej o: