Agnieszka Kotońska zdradziła, czy żałuje udziału w programie "Gogglebox". "Sama nie dałabym rady"

Agnieszka Kotońska zorganizowała Q&A na Instagramie, a fanów ciekawiło, czy gwiazda żałuje udziału w popularnym show TTV. Była szczera.

Bądź na bieżąco. Więcej o popularnych programach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Kotońska to gwiazda, która zaistniała w polskim show-biznesie przez udział w programie TTV "Gogglebox. Przed Telewizorem". Występuje w nim razem z mężem Arturem oraz synem Dajanem. Widzowie polubili Agnieszkę, za jej szczerość i poczucie humoru. "Gogglebox" przyniósł jej rozpoznawalność i grono fanów. Jest znana z dystansu do siebie i często komentuje swój dawny wygląd, który trzeba przyznać, zmienił się od początku istnienia programu. Nie jest tajemnicą, że udział w produkcji TTV otworzył nowe możliwości dla celebrytki. Po programie posypały się kolejne propozycje z innych programów. Ale czy Kotońska nigdy nie żałowała, że wpuściła kamery do swojego salonu

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" cieszy się letnią pogodą - w bikini nad basenem i nie tylko

Czy Agnieszka Kotońska żałuje udziału w "Gogglebox"?

Najnowsze zdjęcie Agnieszki na Instagramie przedstawia efekty jej ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę i teraz dumnie chwali się nienaganną sylwetką. Z tej okazji postanowiła także zorganizować Q&A. Obserwator zadał pytanie, czy gdyby można było cofać czas, Agnieszka zdecydowałaby się na udział w programie "Gogglebox" raz jeszcze.

Zrobiłabym to po raz kolejny. Szczerze telewizja otwiera drzwi, które wcześniej były dla mnie zamknięte na klucz. Dała mi mega szansę, na to, żeby gdziekolwiek zaistnieć. Sama nie dałabym rady się przebić. To przygoda, która spełnia moje marzenia i cieszę się, że mogę je realizować.

Kotońska dodała na koniec, że to dla niej czysto hipotetyczne pytanie, ponieważ nigdy nie patrzy, co było, a co będzie.

A tak naprawdę nigdy nie patrzę w tył, tylko w przód. Życia i sytuacji nie da się cofnąć.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Fot. @agnieszkakotonska

 

Kto jest waszym ulubionym uczestnikiem "Gogglebox"?

Agnieszka KotońskaAgnieszka z "Gogglebox" krytykuje swój dawny wygląd

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Więcej o: