Rebel Wilson odsłoniła brzuch. Tak prezentuje się jej sylwetka po zrzuceniu 35 kilogramów

Rebel Wilson przeszła w ostatnim czasie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w Hollywood. Jak dziś się prezentuje?

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Rebel Wilson zyskała popularność w 2012 roku za sprawą roli w filmie muzycznym "Pitch Perfect", który doczekał się dwóch kontynuacji. Australijka słynie przede wszystkim z ról komediowych, wielokrotnie też występowała na scenie jako komiczka. W 2020 roku postanowiła zadbać o zdrowie, zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. Dzięki diecie i treningom aktorce udało się w sumie zrzucić aż 35 kilogramów. Jak przyznała w rozmowie z Apple Fitness+, zaczęła pić więcej wody i przede wszystkim chodzić na regularne spacery. Rebel Wilson nie ustaje jednak w wysiłkach, a paparazzi przyłapali ją podczas ćwiczeń w parku.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała, jak trenuje

Angelina Jolie Paris Hilton Radosław MajdanRadosław Majdan ma duże stopy, ale Paris Hilton prawie go dogania. Oni mają DUŻY rozmiar obuwia

Rebel Wilson odsłoniła brzuch na spacerze

Utrata zbędnych kilogramów to jedno, ale utrzymanie wagi to zupełnie inna kwestia. Rebel Wilson zdaje się doskonale zdawać z tego sprawę, bo mimo iż jej spektakularna przemiana odbyła się w 2020 roku, aktorka cały czas regularnie ćwiczy. Podczas treningu w Griffith Park w Los Angeles zdecydowała się zdjąć koszulkę, prezentując odsłonięty brzuch.

Rebel WilsonRebel Wilson SALA, JOLA, EastNews

Krzysztof Ibisz Jennifer Lopez Maye MuskIbisz i Kalus mają tyle samo lat, ale tylko jeden jest wiecznie młody

Rebel Wilson podkreślała w wywiadach, że zrzucenie kilogramów nie jest głównym powodem, dla którego zdecydowała się o siebie zadbać. Wyjawiła, że miała bardzo niezdrową relację z jedzeniem, za pomocą którego m.in. odreagowywała stres. Jesienią 2021 roku w osobistym wpisie na Instagramie zdradziła także, że zmaga się z problemami z płodnością wynikającymi z Zespołu Policystycznych Jajników. Aktorka przyznała, że nadal ma nadzieję, że będzie w stanie założyć kiedyś rodzinę, chociaż w jej przypadku nie jest to pewne.

O Rebel Wilson znów zrobiło się głośno kilka tygodni temu. Australijka została prowadzącą na gali rozdania nagród BAFTA. Ponownie miała okazję pochwalić się talentem komediowym. Ze sceny nie oszczędzała nikogo - żartowała m.in. z brytyjskiej rodziny królewskiej, Lady Gagi, a także pokazała środkowy palec Władimirowi Putinowi.

---

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: