Tak Esmeralda Godlewska wyglądała przed operacjami. Już jako nastolatka stawiała na ekscentryczny wygląd

Esmeralda Godlewska zszokowała internautów ostatnią metamorfozą. A jak wyglądała przed operacjami plastycznymi? Możecie być zaskoczeni.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Esmeralda Godlewska udostępniła zdjęcie na Instagramie, które zszokowało internautów. Okazało się bowiem, że celebrytka bardzo schudła. Jak sama przyznała, z rozmiaru M/L wskoczyła w M/S i nie zamierza się zatrzymać. Esmeralda mówiła w przeszłości, że problemy z wagą zawdzięcza skutkom ubocznym stosowania leków antydepresyjnych.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Jak Esmeralda Godlewska wyglądała przed operacjami?

Esmeralda Godlewska słynie z charakterystycznego wyglądu i kusych strojów. Fani wielokrotnie zarzucali jej, że przeszła kilka operacji plastycznych, a ona sama nie ma problemu z przyznaniem się, że ingerowała w swoje ciało. Zastanawialiście się kiedyś, jak celebrytka wyglądała przed zabiegami? W jej mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia, na których była jeszcze nastolatką.

Na jednym z nich ma zaledwie 14 lat. Już wówczas jej wizerunek był dość ekscentryczny - lubiła mocny makijaży, podkreślała urodę wyrazistą biżuterią, a w brwi nosiła kolczyk.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Facebook

Gdy Esmeralda Godlewska była nastolatką, mogła pochwalić się bujnymi czarnymi włosami. W prywatnym archiwum ma fotografie, na których jest niemalże nie do poznania. 

Już zapomniałam, jakie piękne długie gęste włosy miałam. A wy macie zdjęcia z okresu nastoletniego? - zagadywała kiedyś internautów. 

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska - Instagram

Innym razem pokazała zdjęcie wykonane, gdy miała 18 lat.

Tak, tak, wiem, że sugerujecie mi milion operacji plastycznych. Natomiast to ja w wieku 18 lat, kończąc maturę, mając w portfelu 300 zł. Nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi. Bez przeróbek, czegokolwiek, jak większość naszych instagramowych modelek - które zrobiły wszystko, na co pozwoliły im fundusze od starszych panów - pisała.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska esmeralda_godlewska/Instagram

Więcej zdjęć Esmeraldy Godlewskiej znajdzie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.