Esmeralda Godlewska przebywa w klinice psychiatrycznej. Jej siostra wydała oświadczenie. "Tak działa szatan"

Esmeralda Godlewska kilka dni temu opublikowała na Instagramie własny nekrolog. Magdalena Godlewska informuje, że jej siostra trafiła do kliniki psychiatrycznej. "Przeżywamy bardzo trudne chwile".

16 kwietnia Monika "Esmeralda" Godlewska opublikowała na Instagramie niepokojący wpis. Swoją czarno-białą fotografię opatrzyła nekrologiem, a kilka godzin wcześniej udostępniała filmiki, na których wymieniała nazwiska koleżanek z branży, które miały trudnić się prostytucją w Dubaju. Wśród oskarżanych kobiet znalazła się również jej siostra. Zmartwiona aktywnością Esmeraldy w sieci Magdalena pojawiła się wówczas pod jej mieszkaniem z funkcjonariuszami policji, a dziś poinformowała, że kobieta trafiła do kliniki psychiatrycznej. 

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska woła o pomoc. Opublikowała własny nekrolog

Magdalena Godlewska wydała oświadczenie ws. siostry

Magdalena Godlewska poinformowała swoich fanów o aktualnym stanie zdrowia Esmeraldy, która po incydencie sprzed kilku dni trafiła pod opiekę specjalistów. 

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości - czytamy w komunikacie na InstaStories celebrytki. 

Oprócz oświadczenia na profilu Magdaleny pojawiły się fragmenty Pisma Świętego oraz wpisy prawdopodobnie nawiązujące do oskarżeń o prostytucję, które Esmeralda kierowała w jej stronę. Starsza z sióstr Godlewskich zasugerowała, że przebacza przebywającej w klinice Monice poddaniu się działaniom szatana. 

To jest nadal moja siostra, którą bardzo kocham. Tak działa szatan właśnie. Ja i tak nie wyrzeknę się Boga - napisała Magdalena.

Magdalena GodlewskaMagdalena Godlewska Instagram/ @magdalenagodlewska

Magdalena GodlewskaMagdalena Godlewska Instagram/ @magdalenagodlewska

Joanna Przetakiewicz, Sandra KubickaKubicka ma grzywkę! "Jak młodsza wersja Przetakiewicz"

Esmeralda Godlewska 16 kwietnia opublikowała na Instagramie własny nekrolog. Zaniepokojeni stanem psychicznym kobiety fani podnieśli alarm w komentarzach, a siostra celebrytki bezpośrednio interweniowała w tej sprawie. Pojechała do mieszkania Moniki w towarzystwie funkcjonariuszy policji. 

 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska wzięła udział w walkach. Jak jej poszło?