Esmeralda Godlewska wraca i zapowiada swoją książkę. "Gwałt, sława, depresja, pieniądze". Wystąpi też w nowym programie

Esmeralda Godlewska wraca do świata mediów i to od razu z dwoma dużymi projektami. To dosyć ciekawe połączenie: zawalczy z celebrytką z "Warsaw Shore" na policzkowanie się i... napisze książkę o sobie.

Esmeralda Godlewska powraca. Trzecioligowa celebrytka, miłośniczka poprawiania urody i wokalistka poinformowała, że pisze książkę o swoim życiu. Co ciekawe, w tym samym czasie przygotowuje się też do stoczenia walki na policzkowanie w programie "PunchDown". 

Esmeralda Godlewska przechodzi przemianę duchowąEsmeralda Godlewska przechodzi duchową przemianę pod okiem siostry. Rozwija "własne zasoby świadomości"

Esmeralda Godlewska zawalczy na policzkowanie

Esmeralda Godlewska należy do grona celebrytów, o których wszyscy chcielibyśmy zapomnieć. I nawet przez moment wydawało się, że tak się stanie - po przegranych walkach na FAME MMA siostra Godlewska zniknęła z radaru mediów.

Zobacz też: Esmeralda Godlewska na zdjęciach sprzed lat. Jako 13-latka nie przypomina dzisiejszej siebie: Niepotrzebne były te przeróbki

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska instagram.com@esmeralda_godlewskaofficial

Teraz celebrytka wraca z dwoma nowymi projektami - znowu zawalczy, ale tym razem na policzkowanie się na wizji. O co chodzi? Będzie się biła po twarzy z Anastasiyą Yandaltsavą, znaną z "Warsaw Shore". Ale nie zrobią tego jedynie dla zaspokojenia potrzeb - zawalczą o 30 tysięcy złotych.

Esmeralda Godlewska pisze książkę

Żeby było ciekawiej, w tym samym czasie Esmeralda Godlewska ogłosiła, że zmierzy się z przeszłością w swojej autobiograficznej książce. Z opowieści celebrytki wynika, że każdy rozdział będzie pełen wrażeń. 

Dziś wracam do pisania. Kolejne zapełnione strony. Piękne uczucie móc przelać na papier swoje myśli, z których powstanie historia. Niekoniecznie piękna i bajkowa. Gwałt, podwójne życie, sława, depresja, pieniądze, luksus, zagubienie, walka z samym sobą, fałsz, ludzie, marzenia, zdrada, upadek, strata, wiara, pasja, namiętność. Właśnie powstaje moja pierwsza książka - napisała na Instagramie. 

E. GodlewskaEsmeralda Godlewska wstawiła zdjęcie bez makijażu. Fani zarzucają jej hipokryzję

Jak widać, w publikacji ma zamiar poruszyć trudne tematy "gwałtu, podwójnego życia i depresji". Jesteście ciekawi?

Esmeralda Godlewska znowu zagości w mediach?

Poznaliśmy ją za sprawą słynnych nagrań świątecznych utworów w grudniu 2017 roku. Razem z siostrą raczyły fanów specyficznymi wykonami, które cieszyły się zainteresowaniem, o jakim panie wcześniej zapewne nawet nie śniły. A to, że niemal wszystkie reakcje na występy były negatywne, to już drugorzędna sprawa. Na tym jednak się nie zakończyło - doszło do konfliktu między rodzeństwem, w wyniku którego każda z sióstr zaczęła działać na własną rękę.

Esmeralda porzuciła muzykę i zajęła się boksem. W 2019 roku stanęła do walki w oktagonie FAME MMA, gdzie poniosła porażkę z rąk Marty Linkiewicz, a później także Eweliny Kubiak. W międzyczasie Godlewska spowodowała też wypadek pod wpływem alkoholu, zrobiła sobie kilka nowych operacji plastycznych i przytyła kilkanaście kilogramów, jednak nie widać tego na jej zdjęciach, na których dosyć nieumiejętnie się wyszczupla.

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5
Więcej o: