Esmeralda Godlewska na zdjęciach sprzed lat. Jako 13-latka nie przypomina dzisiejszej siebie: Niepotrzebne były te przeróbki

Esmeralda Godlewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z młodzieńczych lat. Ile ze "starej" Esmeraldy w niej zostało?

Esmeralda Godlewska publikuje dużo swoich zdjęć w internecie. Czasem je wykasuje, niekiedy zablokuje, czasem nieudolnie przerobi w programie graficznym, ale jedno się nie zmienia: odważne pozy, zdjęcia w bieliźnie i ogólne eksponowanie seksapilu. Tym razem postanowiła wspomnieć dawne czasy i pokazać, jak wyglądała w młodości. Celebrytka opublikowała zdjęcia, na których miała 13 i 18 lat. 

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5

Esmeralda Godlewska na zdjęciach z młodości

Aspirująca modelka dodała na swojego Instagrama dwa zdjęcia. Na fotografii, na której ma 18 lat, wyraźnie widać podobieństwo. Już wtedy Esmeralda lubiła odważne stylizacje. Widać jednak, że jest przed operacjami plastycznymi biustu, które w następnych latach mocno zmieniły jej sylwetkę.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Instagram.com/esmeralda_godlewska/

Natomiast na zdjęciu w wieku 13 lat już jest widoczna różnica. Esmeralda miała kiedyś gęste długie włosy, które dziś zastąpiła doczepianymi. Trzeba jednak przyznać, że bez "dodatków" i "ulepszeń" wyglądała lepiej. 

Kiedyś się miało 13 lat. Już zapomniałam jakie piękne długie gęste włosy miałam - podpisała zdjęcia.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska - Instagram

Pod obiema fotografiami pojawiło się wiele komentarzy od internautów.

O, jaka niepodobna do "nowej siebie".
Niepotrzebne były ci te wszystkie przeróbki, zdecydowanie naturalnie wyglądałaś lepiej - komentują fani.

Na końcu Esmeralda opublikowała jeszcze jedno zdjęcie. Obecne. Modelka zaprezentowała ogromny biust, powiększone usta i smukłe nogi. Fani jednak uważają, że zostało zastosowane wiele przeróbek.

Ile osoba przerabiająca te zdjęcia ma roboty..
Fotoszop razi w oczy niestety - czytamy pod postem.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska - Instagram