Esmeralda Godlewska schudła w imponującym tempie. "Z rozmiaru L/M wskakuję w M/S". Fani oniemieli z wrażenia

Esmeralda Godlewska miała problemy zdrowotne i bardzo szybko zaczęła tyć. Teraz pokazuje zdjęcia i jest nie do poznania. Zrzuciła wiele kilogramów.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Esmeralda Godlewska udostępniła zdjęcie na Instagramie, które wprawiło w osłupienie internautów. Influencerka zmieniła się nie do poznania. Fani pytają, jakim cudem udało jej się tak szybko zrzucić tyle kilogramów.

Zobacz wideo Metamorfoza Glorianki po odwyku

Małgorzata Godlewska Małgorzata Godlewska oddała odznaczenie od ministra Niedzielskiego na WOŚP

Esmeralda Godlewska schudła w imponującym tempie

Popularność Godlewskiej zaczęła się od nagranych wraz z Małgorzatą Godlewską kolęd. Siostry zaśpiewały w wyjątkowo oryginalny sposób, dzięki czemu film szybko zdobył ogromną popularność. Później o celebrytce było głośno, gdy walczyła w "Fame MMA". Wraz ze sławą wzrastały problemy z jej zdrowiem psychicznym. Zaczęła bardzo szybko tyć, jak tłumaczyła, winne temu były przede wszystkim leki antydepresyjne. Wydaje się jednak, że celebrytka zaczyna wygrywać z własnymi problemami. Zamieściła na Instagramie fotografię, na której widać wyraźnie, że sporo schudła. Zdjęcie opatrzyła wymownym komentarzem.

Z rozmiaru L/M wskakują w M/S. Jeszcze trochę i będę wymieniać garderobę.

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska instagram.com/ esmeraldagodlewska_official

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Trzymam za ciebie kciuki. Już teraz zazdroszczę wyglądu.
Powodzenia, ja zrzuciłam 25 kilogramów. Wszystko jest możliwe, muszą być tylko chęci. Jak się widzi rezultaty, to motywacja sama przychodzi. 
Pięknie wyglądasz, wspaniała stylówka.
W każdym rozmiarze jesteś cudowna. Powodzenia w motywacji do działania.

Celebrytka na InstaStories wyznała, że bardzo ważna jest dla niej dieta. Powiedziała też, że chodzi na siłownię, ale tylko z trenerem. Nie lubi się tam pojawiać samemu. Powiedziała, że chciałaby do wakacji schudnąć tak, by wyglądać jak kiedyś, zanim zaczęły się problemy zdrowotne.

Dagmara Kaźmierska zmieniła fryzurę? Pokazała się w krótkich i ciemnych włosach Plaża, słońce i Dagmara Kaźmierska bez mocnego makijażu!

Więcej o: