Plaża, słońce i Dagmara Kaźmierska bez mocnego makijażu! "Królowa życia" zachwyca w naturalnej odsłonie

Dagmara Kaźmierska poleciała na Zanzibar gdzie nie tylko cieszy się słońcem, ale pomaga też potrzebującym. Podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy ją w naturalniej odsłonie, bez mocnego makijażu. Wygląda zachwycająco w nowej odsłonie.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska to gwiazda "Królowych życia", która prowadzi naprawdę wyjątkowo barwne życie. Rozpoznawalność zdobyła dzięki kontrowersyjnemu zachowaniu. Teraz celebrytka pokazała dobre serce i wybrała się do Afryki, by pomagać potrzebującym dzieciom. Nagrywając filmy na InstaStories, zaprezentowała się w całkiem nowej odsłonie. Mocny makijaż? Nie ma mowy!

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradziła co sobie poprawia

Dagmara Kaźmierska pokazuje się bez makijażu 

Gwiazda nieraz udowodniła w programie TTV, że ma dobre serce. Teraz zdecydowała się nieść pomoc ludziom najbardziej potrzebującym. Poleciała na Zanzibar gdzie wspiera akcje charytatywne. 

 

Fani kojarzą głównie jeden wizerunek Dagmary Kaźmierskiej - w mocnym makijażu. Gwiazda lubi ociekać dużą ilością złota i biżuterii. Teraz jednak wygląda zupełnie inaczej. Na InstaStories widzimy ją uśmiechniętą, w blasku afrykańskiego słońca. A co najważniejsze, prezentuje się w naturalnej wersji, ze śladową ilością makijażu. Zachwyca w nowej odsłonie. 

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska screen IG

Kolejna metamorfoza Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia"

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda "Królowych życia" zaskakuje swoim wyglądem. Kilka tygodni temu pokazała się fanom w nowej fryzurze. Zmieniła nieco kolor, a także poprosiła fryzjera, by na jej głowie powstała grzywka z zawiniętą falą. Co najciekawsze, nie odwiedziła w tej sprawie swojego ulubionego salonu w Polsce. Skorzystała natomiast z usług specjalisty w Egipcie. Jak widać, Dagmara Kaźmierska lubi zaskakiwać fanów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.