TikTokerka o pracy na planie klipu Oliwki Brazil: Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Tancerki nie dostały nawet wody

Oliwka Brazil w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność. Młoda raperka jest pewna siebie, wulgarna, fani nazywają ją Big Mami. Tancerki, które z nią współpracowały mają jednak do niej sporo zarzutów.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Oliwka Brazil podobnie jak wcześniej Young Leosia, podbija polską scenę rapu, na której dla kobiet długo nie było dostatecznie dużo miejsca. Kolejne utwory dziewczyny zdobywają miliony odtworzeń na Spotify i YouTubie. Ostatnio Oliwka wydała singiel "Kokieterka".

Zobacz wideo Julia Pośnik - Żabson, Young Leosia i Mata. Z kim feat, z kim balet, a z kim randka?

Brazil szybko trafiła do grona najbardziej rozpoznawalnych postaci współczesnej polskiej rap sceny – artystka ma zaledwie 19 lat, ale na mocny start pozwoliła jej współpraca z Young Leosią i Smolastym.

Takiej dziewczyny w polskim środowisku jeszcze nie było. Brazil wyróżnia się przede wszystkim mocnymi tekstami, w których pewnie rapuje o seksie i urokach imprezowego życia. Podobne treści można było już znaleźć na płytach polskich raperów, ale rapujące dziewczyny z Polski nigdy wcześniej nie były tak odważne. Zwłaszcza te, które trafiały do mainstreamu. Oliwka Brazil zapracowała sobie na reputację najbardziej wulgarnej raperki w kraju i zdaje się być z tego naprawdę dumna.

Tancerki opowiadają o pracy w teledysku Oliwki. "Nawet pie*dolonj szklanki wody"

Jedna z tancerek zaangażowanych do teledysku Oliwki Brazil - Venroika, na TikToku opowiedziała, jak wyglądała współpraca z młodą raperką.

Siedziałyśmy tam [od 10.00 - red.] do 18.00 i nie dostałyśmy ani jedzenia, ani picia. Nawet pie*dolonj szklanki wody - relacjonuje.

Tancerka mówi też, że bieliznę do nagrania klipu musiała kupić sobie sama.

Musiałyśmy wydać swoje pieniądze, żeby się przygotować do jej teledysku.
Potem dostałyśmy informację, że teledysku w ogóle nie ma przez jakąś kłótnię z reżyserem.

Ostatecznie tancerki pojawiły się w klipie, ale tylko w niewielkich fragmentach.

Jeżeli chodzi o jej brak szacunku do kobiet, to ja po prostu naprawdę nie mam słów. Ona po prostu wyzywała chude dziewczyny. Za co? Za to, że są chude. Ja naprawdę rozumiem już z siebie buddy na siłę. […] Ale wyzywać kobiety, będąc sama kobietą to jest porażka – stwierdziła Venroika.

Tancerki współpracowały z raperką na zasadach barteru – wystąpiły w teledysku w zamian za promocję swojego klubu. Jak twierdzi TikTokerka, wciąż nie dostały nagrań i zdjęć z planu.

Poprosiliśmy Oliwkę Brazil o komentarz w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź raperki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.