Eurowizja 2022. Ralph Kaminski zostanie reprezentantem Polski? "Chciałbym tam pojechać i zrobić coś po swojemu"

Ralph Kaminski nie ukrywa, że chciałby reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji. Czy znany artysta otrzyma szansę na występ i spróbuje podbić serca jury i publiczności?

Więcej informacji na temat Eurowizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Eurowizja to muzyczne widowisko, które od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Najlepiej w historii polskich występów poradziła sobie Edyta Górniak. Wokalistka zajęła w 1994 roku drugie miejsce. Już za kilka miesięcy w Turynie odbędzie kolejny Konkurs Piosenki Eurowizji. Jeszcze nie wiadomo, kto tym razem będzie reprezentował nasz kraj. Okazuje się, że chęć udziału w muzycznym show zadeklarował Ralph Kamiński, który chętnie powalczyłby o zwycięstwo.

Rihanna, MarinaRihanna zostawia za sobą "ogon", a Sandra Kubicka woli własny zapach

Zobacz wideo Rafał Brzozowski komentuje swój wynik na Eurowizji

Ralph Kamiński chciałby wystąpić na Eurowizji: To wspaniała platforma promocyjna, też dla polskiej muzyki

W rozmowie z dziennikarzem portalu Plejada.pl wokalista przyznał, że mógłby wziąć udział w konkursie. Zdaniem Ralpha Kamińskiego Eurowizja od początku istnienia przeszła dużą zmianę. Z przaśnego show stała się prestiżowym widowiskiem muzycznym, które pozwala zaistnieć na arenie międzynarodowej wielu utalentowanym artystom.

Uważam, że mój nowy projekt jest bardzo eurowizyjny. Eurowizja się zmienia, z jednej strony to wciąż cekiny i dobra zabawa, to musi być, ale to także wspaniała platforma promocyjna, też dla polskiej muzyki. Każdy, oprócz reprezentanta Polski, miał zaplanowany mini tour po Europie - opowiadał.

Mimo że Ralph Kamiński chciałby wystąpić, to jest świadom tego, że wybór reprezentanta nie należy do publiczności, a komisji stworzonej przez Telewizję Polską.

Oczywiście, że chciałbym tam pojechać i zrobić coś po swojemu, ale teraz to jest chyba niemożliwe - powiedział.

Wokalista podczas wywiadu zaapelował do prezesa TVP, że jego numer telefonu można zdobyć w bardzo prosty sposób. Z pewnością występ Ralpha Kamińskiego byłby bardzo ciekawy i być może zagwarantowałby Polsce sukces, na który czekają wszyscy fani Konkursu Piosenki Eurowizji. 

 
Więcej o: