Jessie J w osobistym wpisie wyznała, że poroniła. "To najbardziej samotne uczucie na świecie"

Jessie J za pośrednictwem Instagrama wyznała, że straciła pierwszą ciążę. Dzień przed zaplanowanym koncertem żartowała z koleżanką, że ciężko będzie jej utrzymać swój stan w tajemnicy. Następnego dnia dowiedziała się, że poroniła. - Smutek jest przytłaczający - napisała.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Jessie J postanowiła podzielić się z fanami druzgocącą informacją. Wokalistka przyznała, że zaczęła samodzielnie starać się o dziecko, gdyż macierzyństwo jest jej największym marzeniem. Dzień przed koncertem w The Hotel Cafe w Los Angeles dowiedziała się, że serce dziecka przestało bić. Wokalistka mimo bólu zdecydowała nie odwoływać występu. Jak sama wyjaśniła, żałobę przechodzi na swój sposób. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Zobacz wideo Kiedy poronienie sygnalizuje, że w przyszłości będziemy mieć problemy z utrzymaniem ciąży?

Jessie J straciła pierwszą ciążę 

Brytyjska wokalistka w bolesnym wpisie opowiedziała o ciąży i poronieniu. Pomimo tragedii Jessie wystąpiła na scenie. Wyjaśniła, że śpiewanie pomaga jej uporać się z traumą. 

Jeszcze wczoraj rano śmiałam się, że nie dam rady nie zdradzić na koncercie, że jestem w ciąży. Po południu już bałam się, że nie dam rady, się na nim nie załamać. (...) Wiem tylko, że chcę dzisiaj zaśpiewać. Nie dlatego, że unikam żalu czy żałoby, ale dlatego, że wiem, że śpiewanie mi pomoże. W ciągu ostatnich dwóch lat zagrałam dwa koncerty. Moja dusza tego potrzebuje. Dzisiaj jeszcze bardziej. Wiem, że niektórzy będą myśleć, że powinnam to odwołać. W tym momencie jestem jednak pewna. (...) Muszę to przetworzyć po swojemu - zaczęła gwiazda.

Artystka podkreśliła, że jest singielką, co nie przeszkodziło jej w staraniu się o dziecko. 

Postanowiłam urodzić dziecko sama. Ponieważ to wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, a życie jest krótkie.
 

W dalszej części wpisu wokalistka wyraziła solidarność z kobietami, które tak jak ona przeszły przez koszmar utraty oczekiwanej ciąży. 

Nadal jestem w szoku, smutek jest przytłaczający. Ale wiem, że jestem silna i wiem, że wszystko będzie dobrze. Wiem też, że miliony kobiet na całym świecie odczuły ten ból i to znacznie gorzej. Czuję się związana z tymi z was, które znam i tymi, których nie znam. To najbardziej samotne uczucie na świecie - napisała.

Filip ZabielskiKtoś włamał się do domu Zabielskiego. "Klamka leży na ziemi"

Gwiazda na InstaStories podziękowała za liczne słowa wsparcia od fanów. Nie tylko Jessie J postanowiła głośno opowiedzieć o bólu związanym poronieniem. Ostatnio Agnieszka Łyczakowska-Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, że straciła cztery ciąże

Więcej o: