One żyją w luksusie. Halejcio ma willę za 9 mln, Lipińska biżuterię za pół mln, a Dybowska jest żoną irańskiego miliardera

Inflacja? Kolejne lockdowny? Dla nich to nie problem. Te gwiazdy żyją w niesamowitym luksusie i z chęcią dzielą się ekstrawaganckim życiem.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niewielu Polaków może się cieszyć luksusowym życiem. Kolejne lockdowny, szalejąca inflacja i związana z tym drożyzna, powoduje, że większość ludzi raczej zaciska pasa. Ale są też osoby, które wciąż mogą pochwalić się luksusowym życiem.

Zobacz wideo Czy syn Dagmary Kaźmierskiej toleruje jej nowego partnera? Gwiazda mówi o ślubie!

Joanna Przetakiewicz stawia na drogie stylizacje

Wśród miłośniczek luksusowego życia, które chętnie bywają na salonach, jako pierwszą trzeba wymienić Joannę Przetakiewicz. Była partnerka Jana Kulczyka, a obecnie żona Rinke Rooyensa jest właścicielką luksusowej marki La Mania. Kobieta zawsze nosi kosztowne, markowe stylizacje. Mąż nazywa ją Wonder Woman.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego magazynu!

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz https://www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Przetakiewicz mieszka w luksusowej posiadłości, w której często organizuje imprezy dla najważniejszych postaci polskiego show-biznesu.

Halejcio mieszka w posiadłości za miliony

Luksusowe życie nie jest też obce Klaudii Halejcio. Młodziutka aktorka niedawno wprowadziła się do posiadłości wartej dziewięć milionów złotych. To ponad 500 metrów kwadratowych czystego luksusu.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Aktorka stała się rozpoznawalna dzięki epizodycznym rolom. To pozwoliło jej zostać influencerką. Chętnie współpracuje z różnymi markami na Instagramie, gdzie najczęściej pokazuje kosztowne życie.

Klaudia Halejcio pochwaliła się wizytą u fryzjeraKlaudia Halejcio ma nową fryzurę. "Dzisiejsze wyjście mogę określić mianem luksusu"

Blanka Lipińska lubi drogie akcesoria

Lipińska jest bardzo przedsiębiorcza. Była menadżerka sopockiej Zatoki Sztuki, aktualnie jedna z najbardziej znanych polskich pisarek, lubi chwalić się swoimi pieniędzmi.

instagram.com/blanka_lipinskainstagram.com/blanka_lipinska instagram.com/blanka_lipinska

Chętnie wrzuca zdjęcia z egzotycznych podróży, pokazuje drogie samochody i wyszukany wystrój wnętrz w nowym mieszkaniu.

Ostatnio pozowała w biżuterii Cartiera. Za takie dodatki pisarka musiała zapłacić ponad pół miliona złotych.  

Dagmara Kaźmierska jest królową życia

Kaźmierska nigdy nie kryła, że uwielbia wszystko, co luksusowe. Wystrój jej mieszkania przypomina pałac. Złoto, a skromnie? Nie w tym przypadku.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska www.instagram.com/queen_of_life_77

"Królowa" z dumą chwali się kolekcją futer, złotymi dodatkami i urodą, którą chętnie poprawia w gabinetach medycyny estetycznej.

Anna Wendzikowska podróżuje po całym świecie

Pieniądze można wydawać na drogie dodatki albo… na dalekie podróże. To sposób na luksus Anny Wendzikowskiej. Była już w Dubaju, Meksyku i Malediwach. Fotografiami z wszystkich tych wyjazdów dziennikarka chwali się na Instagramie.

Anna Wendzikowska zdradziła, ile w tym roku spędziła czasu na urlopieAnna Wendzikowska zdradziła, ile w tym roku spędziła czasu na urlopie Fot. Instagram/ aniawendzikowska

Julia Dybowska jest partnerką miliardera

Wszystkie wymienione wyżej gwiazdy z zazdrością mogą spoglądać na Julię Dybowską. Kobieta jest partnerką irańskiego miliardera. 30-latka żyje w luksusach, które nawet najbogatszym Polkom nie mieszczą się w głowie. Na jej Instagramie jest mnóstwo zdjęć z prywatnych odrzutowców czy jachtów.

Julia DybowskaJulia Dybowska Instagram/juliadybowska

Julia DybowskaJulia Dybowska chwali się luksusowym życiem. Rajskie wakacje, drogie jachty to nie koniec

Więcej o: