Siostra Godlewska atakuje Dybowską. "Za pieniądze sponsorów kupiły auto ojcu mojego dziecka". Dalej jest jeszcze ostrzej

Esmeralda (Monika) Godlewska skrytykowała Julię Dybowską, o której ostatnio było głośno. Zrobiło się naprawdę ostro.

O Julii Dybowskiej pisaliśmy kilka dni temu. To tak zwana "instamodelka", która niedawno zamieszkała w domu 57-letniego miliardera, gdzie mieszka również jego żona i dzieci. Internauci podejrzewają, że to właśnie on odpowiada za jej luksusowe życie. Sama Dybowska nie komentuje całej sytuacji. 

Jak się okazuje, dziewczynę zna Esmeralda Godlewska, która komentowała jej jedno z ostatnich zdjęć. Dybowska w pewnej chwili zablokowała możliwość dodawania komentarzy, ale jak wiemy - w sieci nic nie ginie. Bardzo wymowne treści znaleźliśmy na facebookowej grupie "Hydepark Vogule Poland". Nie jesteśmy w stanie teraz ustalić, który komentarz pojawił się pierwszy, ale najprawdopodobniej był to ten: 

Komentarz Esmeraldy GodlewskiejKomentarz Esmeraldy Godlewskiej Screen Facebook.com/groups/hydeparkvogulepoland

Jedna z obserwatorek Dybowskiej odpowiedziała na komentarz i tu Esmeralda wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się napisać.

Napisałam ten komentarz, ponieważ to Julia i jej dubajska przyjaciółka przyczyniły się do rozpadu mojej rodziny. Za pieniądze od sponsorów kupiły ojcu mojego dziecka auto, mieszkanie... To jest patologia. Nie zazdroszczę jej niczego. Zostać kur*a to nie problem. Ja wolę uczciwie śpiewać i nie sypiać w domu z małżonką i 60-letnim dziadkiem - napisała.

Pod jednym ze zdjęć Esmeraldy jeden obserwator zapytał, czy wypowie się na temat Dybowskiej. 

Na temat prostytu*** się nie wypowiadam. One mówią same za siebie (pisownia oryginalna) - odpowiedziała.

Czytelnicy Vogule Poland donieśli również, że Dybowska w przeszłości odbiła męża Monice Pietrasińskiej... Niezła "Moda na sukces".

JT

Więcej o: