Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wielki obraz symbolizujący jej znak zodiaku. Kto też jest spod tej samej gwiazdy?

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z obserwatorami selfie na tle wielkiego obrazu, jednocześnie informując ich, że to właśnie jej znak zodiaku. Utalentowanych spod tego samego znaku, co Agnieszka jest w polskim show-biznesie znacznie więcej.

Okazuje się, że astrologia to temat, który jest bliski niektórym celebrytom. Niektórzy lubią czytać horoskopy, inni wierzą w magiczne amulety, a jeszcze kolejni sugerują się swoim znakiem zodiaku.

Zobacz wideo Anna Lewandowska relacjonowała swoje urodziny na Instagramie. Przyjaciele sprawili jej niesamowitą niespodziankę

Agnieszka Woźniak-Starak przypomina internautom swój znak zodiaku

We wtorek Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała się na tle ogromnego obrazu przedstawiającego barana. Całość opatrzyła podpisem:

A ty, spod jakiego znaku jesteś?
 

Agnieszka urodziła się 15 kwietnia 1978 roku i jest zodiakalnym Baranem! Jak się jednak okazuje, jest więcej dziennikarzy, gwiazd i celebrytów, którzy także urodzili się w tym samym okresie, co prezenterka. Kto również jest spod znaku Barana?

Maja Sablewska

Maja SablewskaMaja Sablewska East News

Zodiakalnym Baranem jest również Maja Sablewska. Polska menadżerka muzyczna i stylistka urodziła się 5 kwietnia 1980 r.

Hubert Urbański

Hubert UrbańskiHubert Urbański instagram.com@huberturbanski_official

Hubert Urbański, aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny, znany przede wszystkim z teleturnieju "Milionerzy", urodził się 23 marca 1966 r. w Warszawie. 

Aneta Zając

 

Urodzona 19 kwietnia 1982 r. Aneta Zając również jest spod znaku Barana.

Czesław Mozil

Hubert UrbańskiFot. Grzegorz Skowronek / Agencja Wyborcza.pl

O zodiakalnych Baranach mówi się, że to osoby odważne, które z chęcią stawiają czoła nowym wyzwaniom. Ten opis doskonale pasuje do Czesława Mozila. Wokalista urodziła się 12 kwietnia 1979 r.

Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk wystąpił w serialu 'Hawkeye' Marvela. Premiera w listopadzie na Disney+, nie wiadomo, kiedy produkcja będzie dostępna w Polsce.Piotr Adamczyk wystąpił w serialu 'Hawkeye' Marvela. Premiera w listopadzie na Disney+, nie wiadomo, kiedy produkcja będzie dostępna w Polsce. Fot. Franciszek Mazur / Agencja Wyborcza.pl

Piotr Adamczyk również urodził się pod znakiem Barana. Aktor przyszedł na świat 21 marca 1972 r. w Warszawie.

Artur Żmijewski

Artur ŻmijewskiArtur Żmijewski fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Kolejnym polskim, znakomitym aktorem, którego znak zodiaku to Baran jest Artur Żmijewski. Gwiazdor urodził się 10 kwietnia 1966 r.

Piotr Głowacki

Piotr GłowackiPiotr Głowacki Adam Kozak

Piotr Głowacki urodził się 29 marca 1980 r. i również jest zodiakalnym Baranem. 

Weronika Książkiewicz

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Polska aktorka filmowa i serialowa to kolejna gwiazda, która ma Barana za znak zodiaku. Weronika Książkiewicz urodziła się 21 marca 1981 r., dokładnie tego samego dnia, co Piotr Adamczyk.

Katarzyna Figura

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura EastNews

Niekwestionowana gwiazda polskiego kina, która ma na koncie kilkadziesiąt ról filmowych i teatralnych, także urodziła się pod znakiem Barana. Katarzyna Figura przyszła na świat 22 marca 1962 r.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.