Wardęga pokazał wiadomość, którą otrzymał od fanki Wersow. Nieudana próba obrony słynnej youtuberki. Miało być groźnie

Fani Wersow nie próżnują i z ogromną determinacją starają się bronić swojej idolki. Sylwester Wardęga pokazał na swoim Instagramie wiadomość, którą niedawno otrzymał od obserwatorki Weroniki. Miało być groźnie, a wyszło dość zabawnie.

Od dłuższego czasu internauci żyją aferą, w której główną rolę odgrywa Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow. O sprawie związanej z bezprawnym wykorzystywaniem logo sowy stało się głośno za sprawą Sylwestra Wardęgi, który nagrał o tym kilka filmów i przy każdej okazji stara się przypomnieć popularnej youtuberce, że powinna w końcu naprawić swój błąd. Jego zachowanie bardzo nie podoba się jednak fanom Wersow. Sami zobaczcie, co "ciekawego" otrzymał Wardęga w wiadomości na Instagramie.

Zobacz wideo Wardęga oskarża Wersow o próby tuszowania dowodów w sprawie plagiatu

Fani Wersow próbują być groźni, Wardęga odpowiada: "Przez tym czyni" to się chyba inaczej pisze

Sylwester Wardęga pokazał na swoim InstaStory wiadomość, którą otrzymał od fanki Wersow, która jest zaniepokojona losem swojej ulubionej influencerki. Niestety, wiadomość, która najprawdopodobniej miała wyrazić złość i oburzenie, wyszła dość komicznie. Zachowujemy pisownię oryginalną komentarza przesłanego do Wardęgi.

Sorka, nie chcę nic mówić, ale wy********* stąd, bo mówisz, że Weronika jest przez tym czynią, bo zrobiła plagiat, a ty ją nękasz - napisała fanka Wersow.

Wardęga oczywiście opublikował otrzymaną wiadomość i dodał do niej swój komentarz.

 "Przez tym czyni", to się chyba inaczej pisze - skomentował Wardęga.

Po tym, jak wiadomość ujrzała światło dziennie, jej autorka bardzo szybko zmieniła narrację i wysłała wyjaśnienia do Wardęgi. Dziewczyna w obawie przed konsekwencjami postanowiła przeprosić i napisała, że ktoś włamał jej się na konto. Niestety i w tym przypadku efekt był odwrotny do zamierzonego. Youtuber postanowił oczywiście podzielić się ze swoimi obserwatorami tłumaczeniami, które otrzymał od fanki Wersow.  

Sylwester WardęgaSylwester Wardęga Screen: Instagram/@sawardega_wataha

To nie pierwszy raz kiedy, fani Weroniki próbują bronić swojej idolki. Ogromne kontrowersje wzbudził również komentarz Wardęgi pod jednym ze zdjęć na Instagramie Wersow. Obserwatorzy zarzucali youtuberowi, że ma obsesje na punkcie Weroniki i powinien dać sobie już spokój z ciągłym nagrywaniem filmów na jej temat. 

Sylwester, to już obsesja.
Może i masz rację z wykupieniem loga, ale to, co robisz, staje się już obsesją, chore - napisali fani Wersow.

Ciekawe czy po tej wiadomości pojawią się kolejni śmiałkowie, którzy zapragną stanąć w obronie swojej ulubionej youtuberki. 

Więcej o: