"Lista Plotka". Kuba Nowaczkiewicz opowiedział o najdziwniejszych wiadomościach od fanów. Reakcja ukochanej nie dziwi

Kuba Nowaczkiewicz wpadł do naszego studia i wziął udział w formacie "Lista Plotka". Co ciekawego zdradził przed kamerami?

"Lista Plotka" to nowy, ulubiony format influencerów, który stanowi dla nich kreatywne wyzwanie! Dlaczego? Ci w krótkim czasie muszą wyjawić swoje największe sekrety. W naszym studio gościli m.in. Viki Gabor, Dawid Blachura, Marta Rentel i Sylwia Lipka. Tym razem nietuzinkowe pytania usłyszał Kuba Nowaczkiewicz. Co ciekawego nam zdradził?

"Lista Plotka". Kuba Nowaczkiewicz wysyła polityków na emeryturę. Zdradził również, która kobieta jest dla niego najpiękniejsza

Kuba Nowaczkiewicz w rozmowie z naszą prowadzącą opowiedział o trzech najdziwniejszych wiadomościach prywatnych, które dostał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wśród nich nie brakuje nagich zdjęć. Jak na nie reaguje ukochana Kuby?

No chyba zadowolona nie jest, szczerze mówiąc (...). Siedzisz sobie z dziewczyną, no i wchodzę, patrzę zdjęcie, a tu 21-letnia Kamila wysyła mi zdjęcie pupy.

Do tego grona można zaliczyć prośbę o sprzedanie trzydniowych skarpet, a także nagranie od fanki z plecakiem, na którym znajduje się wizerunek influencera.

Co jeszcze nam powiedział? Których polityków wysłałby na emeryturę, a także, którą kobietę uważa za najpiękniejszą! Sprawdźcie!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA