Nowciax z Ekipy Friza przeprowadził się. Pochwalił się nowym mieszkaniem, w którym zamieszkał z dziewczyną [ZDJĘCIA]

Nowciax z Ekipy Friza postanowił pochwalić się swoim nowym mieszkaniem. Wnętrze jest zaprojektowane całkowicie w jego stylu. Ale to jeszcze nie wszystko! Wiele wskazuje na to, że youtuber wcale nie będzie mieszkać sam.

W najnowszym filmie Piotr "Nowciax" Nowak z EkipyFriza postanowił podzielić się swoim nowym mieszkaniem. Nie obyło się bez drobnego żartu i kilku akcentów humorystycznych. W wystroju wnętrza postawił na akcesoria nawiązujące do jednej ze swoich dwóch pasji. 

Zobacz wideo Najwięksi przystojniacy według influencerek [Lista Plotka]

Nowciax przeprowadził się. W mieszkaniu pojawiły się akcenty związane z wędkarstwem

Nowciax jest ogromnym fanem fotografii i wędkarstwa. Postanowił, że zrobi mały żart Ekipie i wprowadzi kilka akcesoriów związanych z łowieniem ryb. Pojawiły się jego przerobione zdjęcia z potencjalnymi zdobyczami, ponton i wędki. Przyznał, że udekorował w ten sposób nowy dom jedynie na potrzeby odcinka.

Ekipa wzięła jego działania na poważnie, a Tromba przyznał, że nie może się doczekać kiedy we własnym domu będzie mógł urządzić osobny pokój dla swoich zwierząt czy wprowadzić dokładnie takie modyfikacje, jakie mu się podobają. 

 
Ten dom wygląda jak forteca Nowciaxa - mówi Murcix o nowym lokum Piotra Nowaka.

Nitro, FrizFriz groził Nitro: Gwarantuję ci liścia ode mnie. Poszło o Wersow!

Youtuberzy zgodnie stwierdzili, że nowe mieszkanie jest bardzo w stylu Nowciaxa. Nie zabrakło akcesoriów od marki Supreme, masy butów (których Piotrek jest wielkim fanem) czy śmiesznych ozdób. Wszyscy myśleli, że wędkarskie akcenty pozostaną na swoich miejscach na stałe. Nowciax przyznał, że trochę go to przeraża.

Nowciax z Ekipy Friza pochwalił się swoim nowym mieszkaniemNowciax z Ekipy Friza pochwalił się swoim nowym mieszkaniem Screen YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLRdwTmAnoL-Lr8W9qtiQkA

Nowciax nie mieszka sam? Wiele wskazuje na to, że zamieszkał z Kasią Mikołowicz

W materiale na YouTubie Nowciax zdradził, że nie mieszka sam. Jego mieszkanie ma dwa pokoje, duży salon, dwie łazienki, kuchnie i antresole. Oprócz tego Friz reagując na mieszkanie, zapytał czy za jednymi drzwiami znajduje się "wasza sypialnia", natomiast Tromba zażartował, że "pojawia się tu jedna foczka" i może ją złowić wędką.

Nowciax z Ekipy Friza pochwalił się swoim nowym mieszkaniemNowciax z Ekipy Friza pochwalił się swoim nowym mieszkaniem Screen YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLRdwTmAnoL-Lr8W9qtiQkA

W niektórych kadrach mogliśmy zobaczyć Kasię Mikołowicz, która jest partnerką Nowciaxa. Wszystko wskazuje na to, że para postanowiła zamieszkać razem. 

Piotr 'Nowciax' Nowak i Kasia 'DSCLL' MikołowiczNowciax z Ekipy Friza pochwalił się zdjęciami z Rzymu. Ma dziewczynę?

Więcej o: