Nowciax z Ekipy Friza ma dziewczynę. Fani domyślali się już od jakiegoś czasu. Pochwalił się wspólnym zdjęciem z Rzymu

Już od jakiegoś czasu fani Ekipy Friza spekulowali na temat związku Nowciaxa. Teraz youtuber wreszcie pochwalił się wspólnym zdjęciem. Kim jest jego wybranka?

To już prawie pewne. Piotr "Nowciax" Nowak odnalazł swoją drugą połówkę. Od jakiegoś czasu w jego towarzystwie pojawia się pewna dziewczyna. Fani domyślają się, że są razem. Członek Ekipy Friza jeszcze nie poinformował oficjalnie o swoim związku, jednak wspólne fotki i shoty z filmów wskazują na jedno. 

Zobacz wideo Kinga Sawczuk wymienia trzech ulubionych członków Ekipy Friza [Lista Plotka]

Nowciax pochwalił się wspólnym zdjęciem z Rzymu

Piotr Nowak wybrał się na wypoczynek do Włoch. Publikuje liczne zdjęcia z wyjazdu, a dodatkowo na swoim InstaStory pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Udostępnił jej relacje - czyli fotografię, na której para pozuje na tle pięknej, rzymskiej fontanny Di Trevi.

Już od jakiegoś czasu mogliśmy zauważyć Nowciaxa i blondynkę na filmach Ekipowiczów. Dziewczyna Nowciaxa siedziała między innymi w jego samochodzie, pojawiła się na otwarciu kolejki w Energylandii i wspólnie wybrali się na urodziny Wersow

Nowciax pochwalił się wspólnym zdjęciem z RzymuNowciax pochwalił się wspólnym zdjęciem z Rzymu Screen https://www.instagram.com/nowciax/

Wiemy, kim jest wybranka Nowciaxa

Tę dwójkę pierwszy raz zobaczyliśmy w filmie Nowciaxa. Youtuber wybrał się na sesję do Kasi Mikołowicz, znanej pod pseudonimem DSCLL. To właśnie tam się poznali.

Wersow z Ekipy FrizaEkipa Friza zorganizowała zawody łowieckie. Kto jest mistrzem?

Połączyła ich pasja do fotografii. Można również zauważyć, że mają podobną estetykę i lubią ubrania w stylu "street wear". Piotr Nowak przyznał, że Kasia Mikołowicz jest jego ulubioną fotografką w Polsce. Wykonała sesje okładkowe między innymi dla OIO, Julii Posio czy też Young Leosi. Na swoim koncie ma także współpracę z Wersow w ramach kampanii do jej sklepu internetowego oraz liczne sesje z topowymi influencerami.  Kasia wykonuje także większość zdjęć na Instagramie Nowciaxa. Ten z kolei pod fotkami piszę, że jest bardzo uzdolniona i chętnie ją oznacza.

Jest to jedna z moich ulubionych fotografek w Polsce - mówi Nowciax o swojej wybrance.
 

Fanom nic nie umknie. Zauważyli, że Nowciax całuje się z dziewczyną... na filmiku nagranym przez Marcysie

Wszystko zaczęło się przy okazji filmiku, który wrzuciła do sieci Marcysia Ryskala. Youtuberka wybrała się na wycieczkę do Berlina wraz z Trombą i Nowciaxem. Fani dostrzegli w tle, że ten Piotr Nowak całował się z pewną dziewczyną. Podczas nagrania nazywali ją "rudy" i nie pokazywali jej twarzy, a przynajmniej nie umyślnie. Po niektórych fragmentach fani domyślili się, kim jest wybranka Piotra Nowaka. I mieli rację. Ukochaną Nowciaxa jest Kasia Mikołowicz.

Fani dostrzegli na filmie Marcysi romantyczny kadr Nowciaxa i jego dziewczynyFani dostrzegli na filmie Marcysi romantyczny kadr Nowciaxa i jego dziewczyny Screen YouTube https://www.youtube.com/channel/UCfjqT197q_xmj62L7nB4w8Q

Dom EkipyDom Ekipy robi ogromne wrażenie. Wiemy, jak mieszkają youtuberzy [ZDJĘCIA]

Wszystko wskazuje na to, że fani Ekipy znów okazali się być nieomylni, a zdjęcia ze wspólnego wypadu do Rzymu są tylko potwierdzeniem spekulacji. Para spędza czas ze swoimi przyjaciółmi z branży. U Tycjany nie brakuje InstaStories, na których przewijają się zakochani. Myślicie, że Nowciax niedługo oficjalnie przedstawi swoją dziewczynę? 

Więcej o: