Doda potwierdza związek z "przyjacielem"? W końcu dodała oficjalny wpis i czułe zdjęcia z Maksem: Wyrzucę to z siebie

O romansie tych dwojga mówiło się już od kilku miesięcy. Doda jednak zaprzeczała, jakoby miała oddać swoje serce przystojnemu Amerykaninowi, z którym coraz częściej była widywana. W końcu zdecydowała się na wyjawienie prawdy? Opublikowała wymowny wpis.

Doda stosunkowo długo ukrywała przed mediami fakt, że rozstała się z Emilem Stępniem. Sześć miesięcy temu złożyła pozew o rozwód, choć jak teraz twierdzi, nie jest z producentem filmowym już od roku. Widywana coraz częściej u boku amerykańskiego modela i aktorka Maksa Hodgesa do tej pory zapewniała, że łączy ich tylko przyjaźń. Czy aby na pewno? 

Rabczewska już nie chce utrzymywać w tajemnicy tego, że przystojny, długowłosy blondyn, który zdążył kilkukrotnie odwiedzić ją w Polsce i poznać jej rodziców, wniósł w życie wokalistki wiele radości. Na Instagramie wyznała: 

W końcu wyszło słońce… w Warszawie też.

W komentarzach posypały się gratulacje.

Zobacz wideo Doda i Max znów się spotkali. Wybrali się na spacer do parku!

Doda potwierdza związek z Maksem Hodgesem? "Wyrzucę to z siebie"

Kilka dni temu Max Hodges znów zawitał do Polski. Uradowana Dorota Rabczewska spędza z nim każdą wolną chwilę, czego dowodem są publikowane przez nią relacje na Instagramie. Wspólne zdjęcia z Amerykaninem, na których widać, jak para przechadza się ulicami Warszawy, trzymając się za ręce, to dla jej fanów żadna nowość.

Piosenkarka jednak oprócz czułych fotografii wstawiła w końcu wpis, w którym sugeruje, że wspomniany "przyjaciel" w rzeczywistości pełni w jej życiu ważniejszą funkcję. Wielu internautów odebrało słowa gwiazdy jako potwierdzenie medialnych doniesień o związku. 

Wyrzucę to z siebie, bo wiem, że dam tym siłę innym: rok żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce… w Warszawie też - rozpoczęła w poście.

Doda, Emil StępieńStępień opublikował zdjęcia Dody z modelem. Szybko skasował wpis

Gwiazda użyła metafory, w której porównała Maksa do rozświetlającego jej codzienność słońca. Wspomnieniem o "pożegnalnych listach" prawdopodobnie nawiązała do zakończonej relacji z mężem.

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo możemy zniszczyć czyjąś wolę życia lub na nowo ją rozpalić. Korzystajcie z tej mocy z mądrym sercem. Za dużo już pożegnalnych listów - dodała.
 

Sympatycy wokalistki nie szczędzili pod zdjęciami pary ciepłych słów. Niemalże zgodnie stwierdzili, że Doda i Max wyglądają niczym rodzeństwo i idealnie do siebie pasują. Mamy nadzieję, że Doda w końcu odnalazła szczęście w miłości.

Doda przedstawiła Maxa Hodgesa rodzicomDoda przedstawiła Maksa Hodgesa rodzicom. Amerykanin zapozował bez koszulki

Więcej o: