Maria Jeleniewska pokazała wyniki matury i zdradziła plany dotyczące studiów. Tiktokerka marzy o zamieszkaniu w Wiedniu

Maria Jeleniewska podzieliła się z fanami wynikami swojej matury. Jak jej poszło? Influencerka zdradziła również plany dotyczące dalszej edukacji.

Maria Jeleniewska zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich tiktokerek. Dziewczyna może pochwalić się imponującym wynikiem, jeżeli chodzi o liczbę fanów, którzy obserwują ją na TikToku i na Instagramie. Jeleniewska chętnie dzieli się ze swoją 13-milionową publicznością różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Ostatnio pochwaliła się również wynikami matury i zdradziła, jaki ma plan na nadchodzący czas.

Zobacz wideo Zac Efron debiutuje w TikToku, tańcząc z Jessicą Albą w Dubaju

Maria Jeleniewska pochwaliła się wynikami z matury

Maria Jeleniewska podzieliła się ze swoim obserwatorami wynikami, które uzyskała z egzaminu maturalnego. Tiktokerka zdecydowała się na rozszerzony język polski, niemiecki i angielski. Taki wybór nie był przypadkowy, ponieważ Maria planuje rozpocząć związane z tym studia. W jednym z wywiadów zdradziła, że pracę w mediach społecznościowych traktuje jedynie jako plan awaryjny. Jeleniewska chciałaby podobnie jak jej mama zostać tłumaczem.

Moja mama, która jest dla mnie ogromnym autorytetem, pracuje jako tłumacz. To wzbudza we mnie ogromny podziw i też chciałabym podążyć jej drogą - zdradziła tiktokerka.

Maria JeleniewskaMaria Jeleniewska Screen: Instagram/ @jeleniewska

Najpopularniejsza polska tiktokerka obawia się nauki zdalnej

Kilka dni temu Jeleniewska na swoim InstaStories zapytała fanów, jakie jest ich samopoczucie związane z nowym rokiem szkolnym. Obserwatorzy podzielili się ze swoją idolką spostrzeżeniami, które pojawiły się wraz z początkiem września. Młodzież martwi się, że również w tym roku będą musieli uczyć się w systemie zdalnym.

Młoda tiktokerka podzieliła obawy swoich obserwatorów na temat takiego trybu nauki i przy okazji wspomniała, że od października rozpoczyna studia i w związku z tym zamierza się przeprowadzić. Niedawno influencerka zdradziła, że marzy, o tym, by rozpocząć studia w Wiedniu.

Też nie chce zdalnych, zaczynam studia od października i chce bardzo poznać nowych ludzi, skoro już się przeprowadzam. Zawsze jak jest szkoła to coś więcej dzieje się w życiu - napisała Jeleniewska na Instagramie.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.