Julia Rosnowska spodziewa się dziecka. Dodała zdjęcie z brzuchem. "Jest zupełnie inaczej niż za pierwszym razem"

Julia Rosnowska za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła radosną nowinę. Wkrótce jej rodzina znów się powiększy.

Julia Rosnowska, aktorka znana głównie z roli w serialu "Julia", w marcu 2019 roku poinformowała, że spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Wówczas opublikowała zdjęcie, dzięki któremu można było się przekonać, że jest w zaawansowanej ciąży. Teraz podzieliła się nowiną, że znów oczekuje narodzin dziecka. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Julia Rosnowska spodziewa się dziecka. Pokazała ciążowy brzuch

Jak w przypadku pierwszej ciąży, tak i teraz aktorka pochwaliła się radosną nowiną, publikując zdjęcie z ciążowym brzuchem. Trzy lata temu pozowała w obcisłej sukience, a tym razem dodała zdjęcie w bikini, na którym dokładnie widać jej brzuch. Rosnowska w krótkim wpisie na Instagramie wyznała, że pierwsza i druga ciąża są zupełnie inne.

Myślałam, że już wiem co i jak, a jest zupełnie inaczej niż za pierwszym razem - napisała na Instagramie.
 

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Julii Rosnowskiej urodziło się w czerwcu 2019 roku. Aktorka zdecydowała się wówczas na poród w domu. Przyznała, że był to dla niej jednocześnie najtrudniejszy i najbardziej niesamowity dzień w życiu. Nie obyło się bez przygód.

ZOBACZ: Julia Rosnowska urodziła. Gwiazda TVN zdecydowała się na poród w domu, ale nie obyło się bez niespodzianek. Na miejscu pojawiła się... policja

Od narodzin pierwszego dziecka Julia Rosnowska nigdzie w sieci nie zdradziła jego płci. Okazuje się, że nie bez powodu

Julia Rosnowska zasłynęła w dzięki serialowi "Julia", w którym wcielała się w główną rolę. Na swoim koncie ma także w role w takich produkcjach, jak: "Czas honoru", "Misja Afganistan", "Bez tajemnic", "Hotel 52" czy "Drogi do wolności".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.