Jolanta Pieńkowska może wrócić do programu, który po latach znów pojawi się na antenie. "Liczą sie z jej zdaniem"

Według ostatnich doniesień, Jolanta Pieńkowska może ponownie pojawić się w powracającym na TVN Style. Dziennikarka od wielu lat jest związana z TVN-em.

Programem, który po latach nieobecności pojawi się na antenie TVN Style, jest "Miasto kobiet". Wiadomo, że jedną z prowadzących będzie Marzena Rogalska. Zobaczymy w nim również Aleksandrę Kwaśniewską, która wraca na szklany ekran. Według najnowszych doniesień, kolejną gwiazdą formatu miałaby być Jolanta Pieńkowska.

Zobacz wideo Radosław Majdan bawił się na after party po festiwalu w Sopocie

Jolanta Pieńkowska poprowadzi "Miasto kobiet?"

Jak podaje Pudelek, TVN-owi zależy na tym, by do Marzeny Rogalskiej i Aleksandry Kwaśniewskiej dołączyła właśnie Jolanta Pieńkowska. Dziennikarka od 2006 roku związana jest ze stacją, więc jej umiejętności są doskonale znane. Co więcej, jednym programów, w których można ją było oglądać, jest właśnie "Miasto kobiet". Byłby to więc dla niej powrót do formatu.  

Dziennikarka prowadziła już kiedyś "Miasto kobiet", jest osobą bardzo cenioną w stacji, a pracownicy liczą się z jej zdaniem - przekazał informator serwisu.

Przemysław KossakowskiKossakowski izoluje się od świata. Opisał, co czuje po rozstaniu

To jednak nie koniec. Według źródła portalu, zaangażowana w projekt Marzena Rogalska chciała, żeby razem z nią w powracającym programie pojawiła się Beata Sadowska (niegdyś związana z tym talk-show). Dziennikarkę podobno widziano również w roli gospodyni "Dzień dobry TVN". Jednak ostatecznie stanęło na niczym.

Początkowo plotkowano o tym, że być może poprowadzą wspólnie "Dzień dobry TVN". Faktycznie był taki pomysł i były prowadzone rozmowy w tym temacie, jednak Beata dzieli życie między Polskę a Francję i skupia się na innych sprawach. Ostatecznie nie zdecydowała się na udział w żadnym projekcie TVN - zacytowała swojego informatora Pudelek.

Portal przekazał również, że każda z prowadzących będzie indywidualnie prowadziła "Miasto kobiet" i nie zabraknie w nim nawet tematów uważanych za trudne i wstydliwe. Pierwsze odcinki będą do obejrzenia już we wrześniu. 

Magdalena StępieńStępień w pierwszej podróży z synkiem. Pochwaliła się zdjęciem z lotniska

We wcześniejszych latach gospodyniami formatu były m.in. Paulina Młynarska i Dorota Wellman

Więcej o: