Natsu pokazała swoją wieczorną pielęgnację. Jak wygląda bez doczepianych włosów i sztucznych rzęs?

Natsu żyje przygotowaniami do gali High League. Codziennie trenuje i pokazuje się bez makijażu. Tym razem na TikToku zaprezentowała, jak wygląda jej wieczorna pielęgnacja. Jesteście ciekawi, jak Natalia "Natsu" Kaczmarczyk wygląda bez doczepów?

Natsu sumiennie przygotowuje się do swojej walki na gali High League. Jej przeciwniczką będzie influencerka z pierwszej edycji Teamu X - Lexy Chaplin. Chętnie relacjonuje swoje treningi fanom. Tym razem postanowiła się podzielić wieczorną pielęgnacją po konferencji. 

Wieczorna pielęgnacja Natsu - jak wygląda?

O włosy Natalii "Natsu" Kaczmarczyk dbają najlepsi styliści. Jak przyznaje influencerka, make up z reguły wykonuje sama. Wie, w jakim makijażu czuje się najlepiej i jakie kosmetyki się u niej sprawdzają. To szczególnie ważne przy takich wydarzeniach, jak konferencja High League. Celebrytów z każdej strony oświetlają reflektory, a całość rejestruje wiele kamer. Natsu uwielbia dobrze się prezentować. Tym razem również nie zawiodła swojej publiczności, a jej stylizacja zebrała wiele komplementów.

Zobacz wideo Wieczorna pielęgnacja Natsu

Natalia Kaczmarczyk postanowiła podzielić się z obserwatorami na TikToku swoją wieczorną rutyną. Pokazała, jak przygotowuje się do snu. Całość przedstawiła z dystansem i nieco humorystycznym akcentem. Zawodniczka od razu po konferencji udała się do domu Teamu X. Przyznała, że zawsze po ciężkim i czasochłonnym ściągnięciu doczepianych włosów wygląda zabawnie.

Fani Natalii Kaczmarczyk jednogłośnie stwierdzili, że pięknie wygląda bez sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Możemy także dostrzec, że bardzo ją wspierają i trzymają kciuki za wygraną walkę. 

Ślicznie wyglądasz bez makijażu.
Masz na tyle ładne włosy, ze doczepy nie są ci potrzebne.
Nati, ślicznie się malujesz, ale i tak lepiej ci bez makijażu - komentują internauci.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Natsu wygląda bez makijażu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.