Cesarz Narcyz zadebiutuje na High League MMA. "Nie mam jeszcze przeciwnika, więc możecie zacząć się pruć do mnie"

Cesarz Narcyz to kolejna gwiazda mediów społecznościowych, która zadebiutuje na MMA. Właśnie szuka dla siebie godnego przeciwnika.

Organizatorzy gali MMA coraz częściej zapraszają do walk w klatce gwiazdy mediów społecznościowych. Do tego grona dołączy doskonale znany z TikToka Cesarz Narcyz, czyli Gabriel Tadeusz Bystrzycki. Młoda gwiazda internetu będzie atrakcją nowej gali High League.

Zobacz wideo Kinga Sawczuk wymienia trzech ulubionych członków Ekipy Friza [Lista Plotka]

Cesarz Narcyz stanie do walki MMA. Kto będzie jego rywalem?

Młody influencer swój udział w walce ogłosił na TikToku. Powiedział także, że rywal, z którym ma stoczyć walkę, jest właśnie intensywnie poszukiwany.

Mordy, tak, to prawda. Ogłoszono mnie na High League. Jak nie wiecie, tutaj macie dowód. Nie mam jeszcze przeciwnika, więc możecie zacząć się pruć do mnie. Może komuś z was się poszczęści - powiedział Cesarz Narcyz na nagraniu.

W jego udziale w MMA kibicuje mu cała "Familia Narcyza", czyli zespół popularnych tiktokerów, którzy tworzą "rodzinę" na kształt "Ekipy Friza", czy "Teamu X". W komentarzach od fanów padło wiele propozycji przeciwników, a wśród nich... Marta Linkiewicz.

Nie dałby rady.
Jeszcze by dostał od niej - zareagowali natychmiast inni internauci.

Wśród propozycji padło też wiele nazw innych tiktokerów, w tym Einar i Blecki. Czy Cesarz Narcyz zmierzy się w klatce z kimś z mediów społecznościowych? Organizator High League, Malik Montana, nie ogłosił jeszcze składów pojedynków. Wiemy natomiast, kto oprócz niego stoczy swoje pojedynki. Tego samego wieczoru bić się będzie Lexy Chaplin. Oprócz niej walkę stoczą Aniela "Lil Masti" Bogusz, Piotr "czuuX" Czupryn i Josef Bratan. Nie są jeszcze znani przeciwnicy tych gwiazd. Dokładny termin gali ma być wkrótce ogłoszony. Jak myślicie, Gabriel Tadeusz Bystrzycki poradzi sobie w MMA?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.