Kinia Wiczyńska wróciła do swojego chłopaka. Gwiazda TikToka zamieściła romantyczne ujęcie z wakacji

Kinia Wiczyńska jakiś czas temu rozstała się ze swoim chłopakiem Michałem. Teraz ogłosiła wielki powrót. Para wybrała się razem na wakacje.

Kinia Wiczyńska, jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek, w maju, po ponad roku związku rozstała się z chłopakiem. Właśnie ogłosiła, że wrócili do siebie. Kinga zaskoczyła fanów tą wiadomością na Instagramie. Zamieściła także romantyczne zdjęcie ze wspólnych wakacji.

Zuzanna Zakrzerwska, Pytanie na śniadanieNiefortunna zapowiedź tematu w "Pytaniu na śniadanie". Modelka oburzona

Zobacz wideo Tiktokerka Natalia Sisik zagrała w Koło Plotka

Kinia Wiczyńska z TikToka jest stała w uczuciach - wróciła do chłopaka

Influencerka od kilku dni szykowała się do wyjazdu na wakacje do Turcji. W swoich mediach społecznościowych nie zdradziła jednak, że nie jedzie sama. Ostatnio na InstaStories zapowiedziała, że zamieści post - niespodziankę. Tak też się stało. Fani nie spodziewali się zdjęcia z Turcji w objęciach Michała, jej byłego chłopaka. Para pozuje razem przed obiektywem w basenie.

Byliśmy cierpliwi, teraz możemy krzyczeć, że udało nam się! - napisała Kinia Wiczyńska pod romantycznym ujęciem.

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów.

Jejku, jak świetnie. Fajnie, że obydwie strony zechciały podjąć walkę o miłość.
Czekałam na to całym sercem kochani - napisały fanki na profilu Kini.
 

Radosław i Dorota Liszewscy"Taniec z Gwiazdami". Lider Weekendu prosił żonę o zgodę na udział

Gwiazda TikToka w maju opowiedziała o rozstaniu z Michałem na swoim kanale w serwisie YouTube. Wówczas sama nie była pewna tej decyzji.

Sama nie wiem, jak to się stało. Pytacie, kto zerwał. To byłam ja. Od paru tygodni to mi chodziło po głowie. Coś mi nie pasowało, ale do końca sama nie wiedziałam co. Pewnego dnia doszłam do wniosku, że nie wiem, czy coś z tego jeszcze będzie, więc zerwałam. Oczywiście, że tęsknię. To był ponad roczny i pierwszy mój poważny związek - powiedziała na nagraniu.

Przyznała też, że duży wpływ na rozstanie miał fakt, że wraz z Michałem "spotykali się codziennie, siedząc w domu". Przez to nie mieli chwili oddechu, ani czasu na spotkania z innymi ludźmi, znajomymi. Wówczas mówiła także, że mają ze sobą sporadyczny kontakt i nie wyklucza tego, że do siebie wrócą. Jak widać, jej słowa się sprawdziły. Teraz wypoczywa u boku ukochanego na rajskich wakacjach.

Więcej o: