Julia Wieniawa zachwycona tańcem do swojej piosenki. Udostępniła nagranie. "Ale czad! Zaraz się tego nauczę i też wrzucę"

Ewa Zawada, znana na TikToku jako "Dobrafaza", zatańczyła do najnowszego singla Julii Wieniawy "Na darmo", który ma być "hymnem o spełnianiu marzeń". Taniec Ewy skomentowała Julia na Instagramie. Czy podobały jej się wygibasy Dobrej Fazy? Owszem, i to nawet bardzo!

Ewa Zawada jest jedną z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Jej profil w tym medium obserwuje ponad 4,4 mln osób, na Instagramie ma przeszło 377 tys. followersów. Na początku lipca podczas gali Hasztagi Roku prowadzonej w ramach SeeBloggers została TikTokerką Roku 2020.

Zobacz wideo Julia Wieniawa przyznaje się do błędu w sprawie swojej kolekcji

Dobra Faza tańczy nad basenem w Chorwacji do piosenki Wieniawy

Ewa jest właśnie na wakacjach w Chorwacji, i jak przyznała na jednym ze swoich InstaStories, dokładnie w tym samym miejscu, co była ekipa z Team X. Ale nie to jest najistotniejsze! Dobra Faza świetnie się bawi podczas swoich wakacji i skrupulatnie dzieli się wakacyjną energią ze swoimi followersami. W swoim najnowszym TikToku, który obejrzano ponad 70 tys. razy, influencerka tańczy w kostiumie w panterkę nad brzegiem basenu. Bawi się w rytmie nowego przeboju Julii Wieniawy "Na darmo".

Kto już słyszał nowy singiel @juliawieniawa? Dołączcie do nas i odtwórzcie taniec, będziemy oglądać - podpisała nagranie Dobra Faza.

Jak się okazuje, radosny taniec Ewy obejrzeli nie tylko jej fani, ale również autorka singla, do którego tańczy Dobra Faza! Już na TikToku Julia Wieniawa skomentowała wideo, pisząc "Ale czad!!!".

Dobra Faza tańczy w Chorwacji do singla 'Na darmo'. Julia Wieniawa ocenia: Ale czad!Dobra Faza tańczy w Chorwacji do singla 'Na darmo'. Julia Wieniawa ocenia: Ale czad! Screen: tiktok.com/@dobrafaza


Ale to jeszcze nie wszystko. Julia opublikowała nagranie Ewy także na swoim InstaStories z dopiskiem:

@Ewazawada stworzyła taniec na TikToku - ale czad! Zaraz się tego nauczę i też wrzucę. Wy też dołączajcie i oznaczajcie nas!

Dobra Faza tańczy w Chorwacji do singla 'Na darmo'. Julia Wieniawa ocenia: Ale czad!Dobra Faza tańczy w Chorwacji do singla 'Na darmo'. Julia Wieniawa ocenia: Ale czad! Screen: instagram.com/juliawieniawa

Czekamy na występ Julii do choreografii Dobrej Fazy! Ciekawi jesteśmy, jak uda się odtworzyć młodej gwieździe taneczny popis influencerki. A wam jak się podoba taniec Ewy?

Więcej o: