"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian mają kontakt? Rolniczka szczerze opowiedziała, jak się czuje po rozstaniu

Ilona z programu "Rolnik szuka żony" odpowiadała na pytania fanów. Kilka z nich dotyczyło Adriana, z którym jakiś czas temu się rozstała.

Ilona i Adrian poznali się na planie szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przez kilka miesięcy po zakończeniu nagrań tworzyli parę, nawet razem zamieszkali. Wydawało się, że to coś poważnego, jednak w kwietniu ogłosili, że nie są już razem. Mimo tego, że minął już jakiś czas od zerwania, internauci dalej są ciekawi, jakie łączą ich teraz relacje.

Zobacz wideo Tego nie zapomnimy

"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian mają kontakt?

Ilona stworzyła ku temu idealną okazję. Przygotowała dla obserwatorów na Instagramie Q&A. Nie bała się niewygodnych pytań, a oczywiście kilka z nich dotyczyło właśnie jej relacji z byłym partnerem oraz tego, jak się czuje.

Czy ma pani kontakt z Adrianem? - brzmiało jedno z nich.
Nie mam - odpisała konkretnie.

Ilona po rozstaniu z AdrianemIlona po rozstaniu z Adrianem Instagram.com/ imielinka

Internauci dopytywali się także, czy poradziła sobie z rozstaniem i co teraz u niej słychać. Ilona odpisała ze szczerością, że jest szczęśliwa, nie odczuwa samotności i powoli odżywa.

Jak udało ci się pozbierać po rozstaniu z Adrianem i zacząć wszystko od nowa? - dopytywał fan.
U mnie z logistyką nigdy nie było problemów. A tak na poważnie to rodzina, przyjaciele pomogli - wyznała Ilona.

Ilona po rozstaniu z AdrianemIlona po rozstaniu z Adrianem Instagram.com/ imielinka

Padło także pytanie o najlepszy moment z "Rolnika...". Uczestniczka najmilej wspomina finał oraz odcinek świąteczny. Wyznała też, z którym z rolników ma teraz najlepsze relacje. Okazuje się, że jej przyjacielem został... Kuba, który także wziął udział w tej samej edycji. I choć związał się z Anią, to ich relacja także nie przetrwała próby czasu.

Myślicie, że łączy ich tylko przyjaźń? A może to coś więcej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.