"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian rozstali się? Wszystko zdradzili ich sąsiedzi. "Awantury zdarzały się tam nieraz"

Ilona i Adrian z programu "Rolnik szuka żony" rozstali się - takie informacje podały media. W domu pary miało dochodzić do kłótni, a ostatnia z nich przelała czarę goryczy.

Ilona i Adrian należą do grona uczestników programu "Rolnik szuka żony", którym udało się utrzymać relację także po programie. Bohaterowie szóstej edycji reality show TVP niedawno zamieszkali razem, a ich wspólne zdjęcia pojawiały się w mediach społecznościowych. Para zdecydowała się nawet otworzyć swoją stadninę koni. Adrian pracował na dwa etaty, a Ilona zajmowała się zwierzętami. Media donoszą jednak, że to koniec ich miłosnej sielanki.

"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian rozstali się? Tak twierdzą ich sąsiedzi

Jak twierdzi Pomponik, Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz nie są już razem. Sąsiedzi pary twierdzą, że ostatnio w ich związku nie działo się dobrze:

Pokłócili się tak bardzo, że Adrian z hukiem wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował z Iloną na terenie pobliskiej stajni. Awantury zdarzały się tam już nieraz, sąsiedzi i znajomi zdążyli przywyknąć, ale najwidoczniej ta była ostatnia.
Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Adrian miał wrócić do rodzinnego domu znajdującego się w Podlesicach. Na decyzję miała entuzjastycznie zareagować jego mama, która w żadnej z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" nie widziała kandydatki na swoją synową. Przypomnijmy, że Ilona przeprowadziła się z oddalonego o prawie 300 kilometrów Wałbrzycha w okolice domu Adriana. Wygląda jednak na to, że ich relacja nie przetrwała. Według Pomponika kulminacją konfliktu była awantura, do której doszło pod koniec listopada.

Skontaktowaliśmy się z parą, jednak na razie nie otrzymaliśmy komentarza w sprawie rozstania.

Myślicie, że to rzeczywiście koniec ich miłości?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.