Anna Starmach wypoczywa na wakacjach. Zrobiono jej zdjęcie w idealnym momencie. Hyc, do wody! "Brawa dla fotografa"

Anna Starmach razem z bliskimi wypoczywa na Majorce. Celebrytka relacjonuje wypad na Instagramie. Nie ukrywa także tych mniej "medialnych" sytuacji.

Anna Starmach w maju urodziła drugie dziecko. Na świecie pojawił się jej syn Gustaw i dołączył tym samym do córki restauratorki i jej męża, Piotra Kuska, Jagienki. Kilka miesięcy po porodzie Starmach postanowiła wybrać się na wakacje z bliskimi. Wypoczywają na Majorce i jak widać po relacjach na Instagramie, świetnie się tam bawią.

Zobacz wideo Anna Starmach wypoczywa na Majorce

Anna Starmach na wakacjach

Starmach mimo tego, że przebywa na urlopie, nie rezygnuje z wypełniania obowiązków. Gdy jej mąż aktywnie spędza czas, ona przygotowuje posiłki. Skupia się jednak na tym, by zajmowało jej to jak najmniej czasu. Oddaje się także przyjemnościom, takim jak pływanie.

Dorota Gardias, Donald TuskWpadka podczas prognozy pogody na TTV. "Chcą usmażyć Tuska"

Na ostatnim zdjęciu pokazała, jak jej to wychodzi. Anna Starmach została sfotografowana w momencie, gdy spadała z materaca.

Bo wywracać też trzeba się z gracją. Pozdrowienia z wakacji - napisała rozbawiona.
 

Internauci także uderzyli w żartobliwy ton i pod postem zostawili wiele komentarzy:

No po prostu klasa!
Ależ piękne, nieinstagramowe, na maksa prawdziwe zdjęcie. Uwielbiam. Udanego wypoczynku.
Brawa dla fotografa. To się nazywa "złapać niepowtarzalna chwile" - piszą.

Podzieliła się także tym, jak jej mija czas. Napisała, że wszystkie dni są do siebie bardzo podobne, ale właśnie takich wakacji potrzebowała. Po śniadaniu z bliskimi idą na plażę, relaksują się tam, później jedzą obiad. Po drodze wstąpią na lody lub udadzą się na spacer.

Książę George, książę FilipKsiążę George skończył osiem lat. Księżna Kate zrobiła mu urocze zdjęcie!

Jednak pomimo dwójki dzieci udaje się jej razem z mężem wyskoczyć na randkę. Starmach nie ukrywa, że właśnie w taki sposób ładuje baterie i mocno się relaksuje. To, jak mija jej czas, możecie zobaczyć na jej profilu na Instagramie.

Więcej o: