"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Adama Strycharczuka. Wiadomo, kto go zastąpi w roli jurora

Zmiany w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W roli jurora nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka. Wiadomo już, kto zastąpi drugiego z nich.

Trwają prace nad kolejną, już 15. edycją programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że jesienią na antenie Polsatu zobaczymy nowe twarze. I oczywiście nie mówimy tu o uczestnikach, którzy zmieniają się w każdej edycji. Będą nowi jurorzy. Kacpra Kuszewskiego zastąpi Michał Wiśniewski. A kto siądzie na fotelu Adama Strycharczuka?

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto zastąpi Adama Strycharczuka

Najpierw okazało się, że z jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zniknie Kacper Kuszewski, który według ustaleń Plotka był zaskoczony decyzją władz. Mimo to podziękował widzom, kolegom z planu i współpracownikom. Kilka dni później w mediach pojawiła się informacja, że w nadchodzącej odsłonie show zabraknie też Adama Strycharczuka. Kto go zastąpi? 

Jak podaje portal All About Music, za jurorskim stołem, obok Katarzyny Skrzyneckiej, Małgorzaty Walewskiej i debiutującego w roli jurora Michała Wiśniewskiego zasiądzie Gromee, czyli Andrzej Gromala, polski producent i DJ.

O muzyku spora część osób dowiedziała się w 2018 roku. Wówczas Gromee i Lukas Meijer byli reprezentantami Polski na Eurowizji. Gromee ma na koncie współpracę z wieloma artystami, m.in. Edytą Górniak, braćmi Golec, Anią Dąbrowską. Myślicie, że sprawdzi się w nowej roli?

"Twoja twarz brzmi znajomo" - uczestnicy 15. edycji

Produkcja programu powoli odsłania karty i prezentuje kolejnych uczestników nadchodzącej edycji. Na razie wiadomo, że w show wezmą udział: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski i Adam Zdrójkowki. Jak myślicie, kto jeszcze może dołączyć do tego grona?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.