Kacper Kuszewski został zwolniony z "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Sam był zaskoczony decyzją władz" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Kacper Kuszewski odchodzi z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dowiedzieliśmy się jednak, że prawda może być całkiem inna i juror ponoć został zwolniony.

Trwają przygotowania do następnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Poznajemy nazwiska nowych uczestników, wiemy już, że zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan i Roberta Janowskiego. Do mediów dotarły też informacje, że zmianie uległ skład jurorów. Nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego, którego zastąpi Michał Wiśniewski. Jak dowiedział się Plotek, nie była to jego decyzja.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska weźmie udział w "TTBZ"?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kacper Kuszewski został zwolniony?

Kacper Kuszewski wydał oświadczenie, w którym zwrócił się do fanów i przekazał im informacje o zmianach. Podziękował współpracownikom a także życzył powodzenia Michałowi Wiśniewskiemu, który zajmie jego miejsce. Jednak Plotek dotarł do całkiem nowych szczegółów tej sprawy. Jak się dowiedzieliśmy, Kacper Kuszewski miał zostać zwolniony.

Kacper sam był zaskoczony decyzją władz stacji. On nie chciał odchodzić z tego programu. To nie była jego decyzja. Bardzo lubił tę pracę, bo kocha muzykę i pracę głosem. Dodatkowo, bycie jurorem w show telewizyjnym to też bardzo dobre pieniądze - 100 tysięcy za sezon. W serialu, w którym gra się jedną z wielu ról, trudno zarobić takie pieniądze - zdradził nasz informator.

StrongmanStrongman w opałach! Mariusz P. ma problemy z prawem. Może trafić do więzienia

Dowiedzieliśmy się także, dlaczego władze stacji zdecydowały się na taki krok. Ich zdaniem Michał Wiśniewski ma przyciągnąć nowe grono odbiorców.

Szefostwo Polsatu chce jednak podnieść oglądalność show w nowej edycji jesienią o publiczność z małych miasteczek i wsi. I uznano, że Michał Wiśniewski jest bardziej lubiany na prowincji niż Kacper. Pani Nina Terentiew od lat ma słabość do Michała, wierzy, że on przyciągnie małomiasteczkową publiczność - powiedziała nam osoba związana ze stacją. 

Marcin Matczak i Michał 'Mata' MatczakMarcin Matczak o sukcesie syna. Wychwala Matę: To nie jest jego ostatni sukces

Napisaliśmy do Polsatu z prośbą o komentarz. Jak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Ale dowiedzieliśmy się także od naszego informatora, że Kacprowi Kuszewskiemu Terentiew zaproponowała za to rolę w nowym serialu Polsatu "Tatuśkowie". Jego emisja przewidziana jest na jesień.

Więcej o: