Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ile zarobi aktorka na udziale w show?

Barbara Kurdej-Szatan została gwiazdą programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - pionformowali producenci show na Instagramie.

Show telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się niesłabnącą popularnością. Na jesień zaplanowano jego 15. edycję. Kogo tym razem zobaczymy na scenie?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Edyta PazuraEdyta Pazura w kusej kreacji w obiektywie męża. Przy okazji widać kominek w ich domu

Barbara Kurdej-Szatan gwiazdą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 

Barbara Kurdej-Szatan już jesienią pojawi się przed kamerami 15. sezonu popularnego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Te informacje oficjalnie potwierdzono na Instagramie. Opublikowano zdjęcia aktorki, w opisie przekazano szczęśliwe dla jej fanów wieści:

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed Wami pierwsza uczestniczka 15.edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo - Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie!
 

Aktorka dokładnie wie, ile pracy czeka ją w programie, bo przecież w 2018 roku jej mąż, Rafał Szatan, zajął drugie miejsce w finale dziesiątej edycji tego show.

Jak informuje Pudelek, Barbara Kurdej-Szatan zarobi 12 tysięcy złotych za jeden odcinek. Informator portalu twierdzi jednak, że pieniądze nie są dla aktorki najistotniejsze:

Basia się bardzo cieszy. Pieniądze nie są tu najistotniejsze. Chodzi o to, że będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę - powiedziała Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Britney Spears, Jamie SpearsSpears poniżana przez ojca przy świadkach. "Mówił, że jest grubą zdzirą"

Barbarę Kurdej-Szatan czeka wiele godzin treningów wokalnych, które poprowadzi trenerka Agnieszka Hekiert. Do tego dojdzie też nauka skomplikowanej niekiedy choreografii pod okiem Krzysztofa "Krisa" Adamskiego. Na koniec przed show - precyzyjna i żmudna charakteryzacja. W kogo wcieli się gwiazda "M jak miłość"? Musimy zaczekać do jesieni, by to zobaczyć.

Więcej o: