Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury "Mam talent!"? Zabawna wpadka w "DDTVN": Ja mogę i ten program poprowadzić

W najnowszej edycji "Mam talent!" zobaczymy: Agnieszkę Chylińską, Janka Klimenta i Małgorzatę... Kożuchowską? Prezenter "DDTVN" ma fantazję!

Telewizyjne programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Widzowie co chwilę są świadkami zabawnych wpadek prowadzących, których akurat prezenterzy "Dzień dobry TVN" mają na swoim koncie dość dużo. Ostatnio dawkę humoru zapewniła reporterka śniadaniówki, która stojąc na tle rzepaku, widziała kwitnący bez, a teraz gafę popełnił Damian Michałowski, który pomylił Małgorzatę Foremniak z Małgorzatą Kożuchowską

Zobacz wideo Tak Drzyzga i Woźniak-Starak debiutowały w studio "DDTVN". Jak im poszło?

Wpadka Michałowskiego w "DDTVN". Pomylił popularne Małgorzaty

W świątecznym wydaniu porannego programu, 3 czerwca, w TVN-u gościł nowy prowadzący "Mam talent!" - Michał Kempa, który już niedługo zastąpi w show rezygnującego z kariery dziennikarskiej Szymona Hołownię. Ze studiem śniadaniówki połączył się również Marcin Prokop, podkręcając zabawną atmosferę, którą zdążył wygenerować komik. Obaj panowie świetnie się bawili, nie reagując na pytania gospodarzy "DDTVN" - Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego

Michałowski podjął w końcu próbę okiełznania rozmówców i chciał poważnym pytaniem ukrócić ich swawolne zachowanie, jednak zupełnie mu się to nie udało. Swoją wpadką jeszcze bardziej ich rozbawił. 

Tak na serio, zostawiając już pole i majątki, czy możemy przejść do uczestników? Bo oni czekają na spotkanie. Czekają na spotkanie z wami, z Jankiem Klimentem, z Małgosią... Kożuchowską - wypalił. 
Nie z Kożuchowską. Z Małgosią Foremniak - poprawiła go ze śmiechem Krupińska. 

'Dzień dobry TVN' - wpadka Damiana Michałowskiego'Dzień dobry TVN' - wpadka Damiana Michałowskiego screen TVN

Michał Kempa skomentował sytuację w swoim stylu, zachowując na pozór zniesmaczoną minę. 

Ja mogę i ten program poprowadzić - skwitował z humorem. 

Cóż, ten fragment "DDTVN" ewidentnie pokazał, że widzowie "Mam talent!" będą musieli zmierzyć się z barwną osobowością nowego prowadzącego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.