"Dzień dobry TVN". Wpadka reporterki w relacji na żywo hitem sieci. "Pięknie kwitnie bez", za nią pole rzepaku

Wpadka reporterki programu "Dzień dobry TVN" stała się hitem sieci. Wszyscy mogli zobaczyć, jak prezenterka, stojąc na tle pola rzepaku, opowiada o zaletach pięknie kwitnącego bzu.

Wpadki w programach kręconych na żywo nie zdarzają się często, jednak od razu są wychwytywane przez widzów i chętnie rozsyłane w mediach społecznościowych. Nie jest to może przyjemne dla bohatera programu, ale trzeba przyznać, że takie wpadki żyją własnym życiem i są popularne. Tym razem zabawną pomyłkę popełniła pogodynka "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo

Wpadka w "Dzień dobry TVN". Rzepak nazwany bzem

Ekipa programu "Dzień dobry TVN" wybrała się kilka dni temu w plener. Reporterka, stojąc na tle pola rzepaku, mówiła o obrączkowaniu ptaków. Przy okazji spaceru chciała koniecznie pokazać widzom piękny wiosenny widok: błękitne niebo i odcinające się od niego jaskrawą żółcią pole rzepaku. Jednak emocje na planie robią swoje. Reporterka "Dzień dobry TVN", wskazując na rzepak, cały czas mówiła o innej, kojarzącej się z wiosną roślinie.

Nie mogliśmy nie pokazać Państwu takiego widoku. Jak pięknie i obficie w tym momencie kwitnie bez!

Telewidzowie nie mogli uwierzyć w to, co słyszą i chętnie komentowali film w sieci.

No coś pięknego. Jeszcze żółtego bzu w postaci niskiej nie widziałam.
Olej rzepakowy robimy z bzu.
Bez niskopienny, odmiana płożąca - widać przecież. Wiem, że są ciekawe odmiany, bo w Wielkopolsce hodujemy np. podziemną - piszą internauci.

Miejmy nadzieję, że młoda reporterka "Dzień dobry TVN" nie przejmie się zbytnio swoją wpadką i z dystansem spojrzy na komentarze. Podejrzewamy też, że ta pomyłka - choć zabawna i mocno na czasie - nie przejdzie do historii tych najśmieszniejszych (chyba że na nagranie zaczną reagować "rzepiary"...).

Mniej szczęścia mają bohaterowie wpadek, o których wciąż - mimo upływu lat - mówimy. Jedną z popularniejszych wpadek, którą wszyscy dobrze kojarzą, była zabawna sytuacja w "Dzień Dobry TVN", kiedy niemalże płacząca ze śmiechu Dorota Wellman zakomunikowała, że Marcin Prokop ma dziurę w spodniach.

Popularność w sieci zyskał również film, na którym pogodynka amerykańskiej stacji ABC musiała wziąć na ręce swojego kilkumiesięcznego syna. Chłopczyk, choć miał przebywać poza kadrem, podbiegł do mamy i złapał ją za nogę. To samo spotkało eksperta komentującego "ważne wydarzenia" dla stacji BBC.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.