To nagranie podbiło sieć. Prezenterka właśnie zapowiadała prognozę pogody, gdy podbiegł do niej 10-miesięczny synek. Hit

Leslie Lopez na żywo zapowiadała prognozę pogody, a w kadrze pojawił się jej 10-miesięczny syn. Ta sytuacja rozczuliła internautów na całym świecie.

Leslie Lopez zapowiadała poranną prognozę pogody dla stacji ABC7. Dziennikarka była w trakcie relacji na żywo prosto ze swojego domu w Los Angeles, gdy pojawił się jej syn Nolan. Chłopiec zapragnął przytulić się do mamy, a widzowie stali się świadkami uroczej sceny. Leslie Lopez w obliczu tej niecodziennej sytuacji nie potrafiła powstrzymać śmiechu. Prezenterka postanowiła wziąć chłopca na ręce, po czym wyjaśniła, że jej syn właśnie nauczył się chodzić, w związku z czym kompletnie straciła nad nim kontrolę.

Wpadka w programieStraszna wpadka w telewizyjnym show. Z pozoru niewinna zabawa zamieniła się w dramat

Nagranie na Twitterze udostępniła m.in. inna dziennikarka stacji ABC7, Brandi Hitt, opatrując je krótkim komentarzem:

Dziecko w ruchu! Nic już nie zatrzyma uroczego Nolana, teraz może chodzić podczas pracy mamy.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska spaceruje z synkiem. Wózek Lucjana kosztuje kilka tysięcy

Filmik z małym Nolanem bije rekordy popularności, zobaczyło go już 1,5 miliona widzów

Filmik błyskawicznie obiegł sieć stając się prawdziwym hitem. Nagranie z 10-miesięcznym chłopcem ma już ponad 1,5 miliona wyświetleń oraz tysiące pozytywnych komentarzy. Internauci jednomyślnie przyznali, że odzwierciedla ono prawdziwe życie podczas pandemii, które na wielu osobach wymusiło konieczność łączenia pracy z rodzicielstwem. 

Tak wygląda prawdziwe życie podczas pandemii. Jaka urocza scena! Zachowała się pani profesjonalnie i jako kochająca mama.
To piękny moment, ale to właśnie pani reakcja go takim czyni. Widziałem to już wiele razy w ostatnich latach, ale uśmiech i opiekuńczość, którą mu pani okazała, dowodzi, że jest pani świetną mamą.
Prognoza pogody zawsze powinna być taka urocza - pisali internauci na Twitterze.
Zobacz wideo "Czułem się wtedy jak król życia" - Wojciech Gola w programie Plotkersi [ZAJAWKA]

A wy co o tym sądzicie?