• Link został skopiowany

Monika Mrozowska była z Lucjanem na pierwszym spacerze. Fani zachwycają się wózkiem. To dość drogi model

Monika Mrozowska postanowiła skorzystać z zimowej aury i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Pierwszego spaceru na świeżym powietrzu doczekał się mały Lucjan. Internauci zwrócili uwagę na wózek, który kosztuje kilka tysięcy.
Monika Mrozowska
Instagram.com/ monikakingamrozowska

Monika Mrozowska niedawno urodziła czwarte dziecko. Lucjan dołączył do rodziny 19 stycznia. Aktorka dużo czasu spędza poza Warszawą, a spacery w lesie to jej ulubiony sposób na relaks. Mrozowska w końcu zabrała malucha na pierwszą dłuższą wyprawę, która była bogata w kilka zwrotów akcji. Na uwagę zasługuje też wózek wybrany przez Monikę. Dzięki oznaczeniu marki łatwo jest sprawdzić, ile zapłacimy za taki model. Tanio nie jest.

Zobacz też: Maffashion na spacerze z synem. Bastek śpi w spacerówce. Burza w komentarzach? Nic z tego. Sprawdziliśmy też cenę wózka

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Monika Mrozowska zabrała Lucjana na pierwszy spacer. Uwagę przyciąga wózek

Pierwszy spacer! Pojechaliśmy hen, hen daleko na naszą wieś. Było tak cicho i spokojnie... Padał śnieg. A w lesie "tuż przed nosem" przebiegło nam stado jeleni! Także... może to było szaleństwo, ale jak robi się coś pierwszy raz, to warto zrobić to dobrze - zachwyca się urokami podmiejskiego życia Mrozowska.
 

Internauci oprócz wyrażania zachwytu nad zimową aurą zwrócili uwagę na wózek, który aktorka wybrała dla syna. Jest to model marki Miko, która specjalizuje się w akcesoriach dla małych dzieci. Nie każdego jednak będzie stać na zakup nowego modelu wózka. Po wejściu na stronę dowiadujemy się, że ceny tego konkretnego modelu sięgają prawie czterech tysięcy. Średnio za wózek zaprezentowany na zdjęciu zapłacimy 3600-3900 złotych. Biorąc pod uwagę ilość akcesoriów, które są potrzebne przy małym dziecku, ta cena jest naprawdę wysoka. Niestety, ceny dobrych spacerówek osiągają spore sumy.

Więcej o: